Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jelenlegi állapotában már...

Jelenlegi állapotában már megéri megvenni a The Forest-et?

Figyelt kérdés

Régebben játszottam vele törtben akkor tetszet, de nem volt túl jó a gépem hozzá. Ez már vagy 2 éve volt. Azóta mennyit fejlődött a játék?

Már régóta nézegetem, de most szántam el magam rá. 2-en játszanánk coop-ban. ÉS 2 óra alatt ilyen játékról nehéz eldönteni, hogy kell-e vagy refundoljam.

Attól tartok, hogy úgy lesz mint az ark, ohgy már 60€.


(Valóan van ending-je? Úgyértem ki lehet vnnni mint ha kampánya lenne? Nem merem megénzni, mert nem akarok spoilert találni, ha lenne neki.)



2017. júl. 16. 22:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a coop ugyanolyan mintha magam játszanék? NEm olyan mint pl a far cry 4-ben, hogy csak bázisokat lehet foglalni. Előzetesben vagy egy félelmetes rész amikor lemegy a barlangba, oda ketten is le lehet menni?
2017. júl. 16. 22:44
 2/2 Levente1233 válasza:

A coop cska annyi , hogy többen játszokot, ugyan az a story.

Eddig volt ending, amikor megtaláltuk timit, de most elvileg azt kivették , h meglehessen találni.

2017. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!