Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rito mért érzi azt hogy ettől...

Rito mért érzi azt hogy ettől hű de skilled hősöket kap?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem a játékot, és azóta összehoztam egy magasabb árkategóriás hőst is. Először megvettem egy Camillet, de az első két meccs után követeltem vissza az IP- m. Baromi ötletes a falhorog, az egész felépítése de nevetséges hogy mennyire kicsi a DMG- e, a pajzsa kellemes csalódás volt mivel hatalmas, de nem... nem bírja ellensúlyozni azt hogy egyszerűen nincs DMG... TOP- on volt, folyamatosan leszorították, mert kb. várhattam folyamatosan a pajzs CD- t de míg azt megkaptam az ellenfél regenerálodott az előtte kiosztott sebzésből, egyetlen jó húzás az ultija volt, érdekes mód azt bevetve a HP -m sem mozdult meg miközben kivégeztem az ellenséget. De ettől ő még nem skilled, csak baromi kicsi a DMG... Ez volt Au. Sol- al is :D 2 kör MID és... szép meg jó, de a beharangozott passive nem volt az igazi, nem bírt kellőképpen sebezni... Egy alacsony árkategóriás Lux, Tristana, Heimer jóval nagyobb DMG- et kioszt, de nem csak ők még sorolhatnám. Elméletileg őt is nehéz használni, meg hú de skilled de nem... csak baromi DMGtelen. Utánna is visszakértem az IP- m. A végén Ivern- el maradtam, imádom, bár ő támogató szóval más kategoria.


Komolyan, mikor lesz már az hogy a spelljei miatt kell angyon skillednek lenni hozzá, és nem azért mert alig sebez valami?



2017. júl. 30. 14:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A hős ára,nem tükrözi a hős erősségét.Csak mintha azt sugalltad volna,hogy ezt nem tudod (elnézést ha tudtad).A kiadás időpontjának megfelelően alakulnak ki az árak.
2017. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igaz, de valamivel különlegesebbek mint a klasszik hősök :D Amiket példaképp irtam 3 sáv nehézséggel bírnak, de nekem csak annyi jött le hogy simmán nincs DMGük...
2017. júl. 30. 14:36
 3/21 anonim ***** válasza:

A Camille-nek van DMG-e csak tudnod kell építeni az enemy ellen, ez olyan hogy full ad-van nekifuthatsz full armor malphitenak lesz vagy 2 perc megölni, ha tudod hogyan játszd van annak DMG-e ;)

Yasuonak sincs DMG-e, ha azt nézed hogy nem feedeled el, egy stun és meghal, csak ugye Low Elo-n nem tudnak egyszerűen counter-elni és sírnak hogy jajj így meg jajj úgy, magasabb ELO-n már nincs is sok yasuo pick mert úgyis rápickelnek és onnantól a Yas kiesik 5v4 lesz, a Low elo-t kb. Plat tetejéig értem, diától nevezhető magas elonak ez persze Koreára nem vonatkozik ott olyan a dia teteje mint itt Európában a Challanger

2017. júl. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

camille simán 1shotol valakit, git gud fegit.

nem ártana, ha erdőbe vinnéd, mert oda való, mindenhol máshol egy rakás szar.

2017. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Épp ez az :D Kezdetkor simmán vitte TOP- ot, aztán olyan nerfet kapott hogy JG- nek ha jó...
2017. júl. 31. 09:14
 6/21 anonim ***** válasza:

Camille és AuSol is sok időt igényel. Camille nem annyira az én stílusum, de sztem olyan átlagos most. Tank meta miatt valóban kevésnek érezhető a damage, de nem az.


Ausol-t szeretem, bár először én sem hittem, hogy sok damaget oszt. De az, hogy akár level 1-en W-vel egy wavet bepushol már előnyt jelent. Igaz, 1v1-ben nem annyira jó, de egyik legjobb csapatban. Ultijának late game-ben nagyon jó damage van, múltkor pl. simán beloptam vele nagy távból eldert. Ha Rylaival eléred, hogy lelassuljanak, ráadásul Stormraider's Surge mesterséggel te magad felgyorsulsz, elég jó üldözni is.


Assasinok ellen könnyen meghal, de late gameben hasznosabb lesz náluk. Ráadásul kevesen használják ki, azt hogy gyorsan pusholnak W-vel, majd E-vel roam botra, ahol szinte garantált killeket lehet szerezni. Többektól hallottam már, hogy a damage-t szidják, mert túl nehéz és még nem gyakorolták ki. De azért nem hiába van neki kb. 55%-os nyerési aránya, ami a midesek körében 2. helyet jelent.


Azt mondjuk furcsállom, hogy Ivern tetszik. Hiszen egy olyan jungler, akinek kevés sebzése van, és sokban igényeli az együttműködést a csapatban, ebben szerintem hasonlít AuSol-ra.

2017. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kezdetkor minden vagy OP vagy használhatatlan, mert rito tojik a balanszra. :D
2017. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Camille-nak van a sebzése. Csak nem kezdőknek való.
2017. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ivernt nagyon- nagyon érdekes használni. Én sohasem vittem be konkrét JG- nek, mindig mentem BOT- ra sup- nak. Amikor már úgy- ahogy megbomlottak a lanek és jöttem a team fightok akkor néha bevittem JG- be és úgy arattam a buffot hogy osztott legyen a saját jungeleremmel. Nami még ami elnyerte a tetszésem ebből az árkategóriából, de ott sem nézem a DMG- et, mert valami csoda folytán ő is sup :D
2017. aug. 1. 17:48
 10/21 anonim ***** válasza:
Vedd még Illaoi-t, és 1v9 ez.
2017. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!