Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rito mért érzi azt hogy ettől...

Rito mért érzi azt hogy ettől hű de skilled hősöket kap?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem a játékot, és azóta összehoztam egy magasabb árkategóriás hőst is. Először megvettem egy Camillet, de az első két meccs után követeltem vissza az IP- m. Baromi ötletes a falhorog, az egész felépítése de nevetséges hogy mennyire kicsi a DMG- e, a pajzsa kellemes csalódás volt mivel hatalmas, de nem... nem bírja ellensúlyozni azt hogy egyszerűen nincs DMG... TOP- on volt, folyamatosan leszorították, mert kb. várhattam folyamatosan a pajzs CD- t de míg azt megkaptam az ellenfél regenerálodott az előtte kiosztott sebzésből, egyetlen jó húzás az ultija volt, érdekes mód azt bevetve a HP -m sem mozdult meg miközben kivégeztem az ellenséget. De ettől ő még nem skilled, csak baromi kicsi a DMG... Ez volt Au. Sol- al is :D 2 kör MID és... szép meg jó, de a beharangozott passive nem volt az igazi, nem bírt kellőképpen sebezni... Egy alacsony árkategóriás Lux, Tristana, Heimer jóval nagyobb DMG- et kioszt, de nem csak ők még sorolhatnám. Elméletileg őt is nehéz használni, meg hú de skilled de nem... csak baromi DMGtelen. Utánna is visszakértem az IP- m. A végén Ivern- el maradtam, imádom, bár ő támogató szóval más kategoria.


Komolyan, mikor lesz már az hogy a spelljei miatt kell angyon skillednek lenni hozzá, és nem azért mert alig sebez valami?



2017. júl. 30. 14:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem mintha Ivern számtalanszor feltűnt volna, de Illaoi- t csak Aramon láttam, és ott aratott. Ahogy nézem egész OP spelljei vannak, de Nami jobban tetszik :D Ő lesz a második ;)
2017. aug. 1. 19:10
 12/21 anonim ***** válasza:

illóolaj lószart se ér a random passzívja miatt.

Ultija is csak akkór jó, ha midnenki egy kupacban van és nem tudnak eltakarodni onnan. :P

Ivern meg maga a "wtf" karakter, aki semmire sem jó. :D

2017. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
... gyorsan szívd vissza, vele volt az eddigi legkönnyebb dolgom ha egy kis S- re vágytam :D Egyszerű és nagyszerű, egy jól irányzott gyökércsapda +a golem és easy kill (persze teamel). Azok között van akiknek sohasem kívánom a reworkot, megunhatatlan. És ha szr az adc-m? :P Fogom magam és elmegyek lugasokat ültetni :'D (nahh jó... erre is csak 1x volt példa és akkor tényleg elrageltem)
2017. aug. 1. 21:13
 14/21 anonim ***** válasza:

Illaoinak nincs sok cc-je, max lassít E-vel, de semmit nem ér az. Nem rossz tank-harcosként, de azért vele is tudni kell játszani. Aramban kifejezetten könnyű, vele volt az első pentám aramon, és nem sok mindent csináltam...


Ivern supportot még nem igazán láttam... Mondjuk a passzívján kívül lehet h jól illik botra.


Ha ilyen Camille féle harcosokat keresel, akkor ajánlanám helyette pl. Ireliát, vele könnyebb (legalábbis nekem). Aurelion Sol helyett mágusok között talán Lux, Malzahar, Annie, Ahri könnyebbek.

2017. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Minden egyes hős "OP" ha valaki igazán tud játszani vele, a 137-ből mindengyik alkalmas arra, hogy Challenger rank 1 lehess, ha elég jó vagy (főleg EUNE-n)
2017. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Meghiszem én azt :D Mindenik hős egyedi és ha valaki nagyon ott van vele sokra viheti, de te mit kezdesz például egy Jannaval? Már azt sem tudom hányszor rageltem el amikor őt kaptam suportnak, egyszer úgyan én is kiprobáltam de ha egy hősre is azt mondhatom hogy 0, egy nagy nulla az Janna :D 100x hogy Janna nincs challenger ligában, de ha mégis main szinten akkor sem fordul elő
2017. aug. 5. 16:44
 17/21 anonim ***** válasza:
Jelenleg Janna a legjobb support hős a játékban, pro játékosok és statisztikák szerint is. Kezdőként én sem voltam oda érte. De mióta néhányszor volt ellenem, és az erőd adc-jükbe nem tudtam sebezni Janna pajzsa és ultija miatt, megtetszett. Igazából sok meccset veszítettünk el Janna ultik miatt.
2017. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért kapsz S-t, mert senki nem játszik vele, azok is agyhalottak, úgy meg nem nehéz. :D
2017. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hmm... hát annyi biztos nekem nem ma fog megtetszeni, és az sem biztos hogy holnap :D Előbb ruházok be egy Tahm Kench (azóta ő is tetszik) vagy Namira. Én peddig szeretnék abban a hiszemben élni hogy Ivernel igenis játszanak :p imádom suportként, JGbe meg csak akkor viszem hívatásosan amikor a csapat megemésztette hogy suportal kell együtt működni gank során.
2017. aug. 6. 07:23
 20/21 anonim ***** válasza:

TK retkes OP hányadék. XD

Namira meg ráférne már egy adag buff. =/

2017. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!