Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends Shaco tippek?

League of Legends Shaco tippek?

Figyelt kérdés

Ma játszottam először vele(botok ellen) és egészen jól ment szerintem.

34 perces volt a meccs:134 farm,15/5/4,és 18-as szint


Hextech



2017. aug. 7. 21:23
 1/2 A kérdező kommentje:

Hamar elküldtem =_=


Szóval tárgyak:Hextech lőpenge,Nashor foga,Fullánk,Igaz dicsőség,Az iron solarik medálja


Mentségemre szóljon,hogy nem tudtam,hogy mit kell neki venni xD Szóval összedobtam egy ilyet és nem volt rossz...


Pár tippet kérnék !Milyen cuccokat ajánlotok ?Vagy akármi jöhet Shacoval kapcsolatban !

2017. aug. 7. 21:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Szint függő. Irtani a botokat, xp-t és ip-t farmolni elég jó.


Rankedre 90%-ban dzsungelbe viszik a maradékban solo top-ra.

Orvgyilkosságra jó és arra, hogy az ellenfél dzsungelesének játékát tönkretedd. Ha nem kap az első 10 percben kill-t, akkor hátrányba kerül(kivéve ha top-os és van saját farmja).

Láthatatlanságra építve lehet segíteni a csapattársaknak. "Shaclone" nevű játékosnak sok videója van fent youtubon, valamint streamelni is szokott. Az egyik legjobb shaco játékos.

Nagy előnye, hogy lvl20 rúnákkal egyedül is elbír lvl1-en red/blue buff-al.


Sebzést szoktak neki építeni, támadás sebességet (AS) pl static shiv és sebzést pl infinity edge.

Nem játszom ezzel a hőssel. Különböző oldalakon vannak fent útmutatók, angol nyelven, de a képekből is meg lehet érteni egy részét. Ilyen pl: Mobafire.

Keresés következő képpen: "Shaco guide" vagy "Shaco build" első google találat.

Rúnákat, mesterségeket, vásárlást, képességek sorrendjét, mindent meg lehet találni.

2017. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!