Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends! Ahri...

League of legends! Ahri kezdőknek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 20-as szinten vagyok és van 6200 ip-m.Szeretnék venni egy új hőst,de nem tudom,hogy milyen Ahri.

Kezdőknek ajánljátok ?Kb.mennyi idő,mire rendesen lehet vele játszani ?

Esetleg egyéb hős javaslatok ?


Eddig support voltam,de kezdem unni az állandó:

-Don't kill...you're just a supp...don't steel my farm (pedig sosem szedtem el,csak azt amit ő meg sem ütött,esetleg segíteni akartam farmolni,hogy jobban haladjon,de sosem loptam el)

Az a 2-kill fél óra alatt is hatalmas hiba nem ???Mekkora bunkó vagyok,hogy elszedem tőle a kill-t,mikor a kedves játékos már meghalt :DDD

Szóval váltani szeretnék !


A segítséget köszönöm !



2017. aug. 18. 20:01
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Most nézem a heti ingyenes hősöket visszamenőleg.Ahri 2 hónapja volt ingyenes.

Mennyi az esély rá,hogy most is az lesz ? :DD

2017. aug. 18. 20:57
 2/20 anonim ***** válasza:
Jó.
2017. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Figyelj...a support szerinted az asszisztokkal megelégszik? Mármint elég neki az asszisztos gold? NEM. A supportok is tudnak ölni mármint nem fognak reportolni ha van egy két killed esetleg idióták azok lehet h reportolnak. A supportnak is van killje. Nyugodtan ölj de azért mértékkel. 1-3 kill megengedhető. Nekem volt egy meccsem Morgana Supp és first blood majd double kill. És nem szidtak le. Viszont volt olyan meccsem is h lux support 30/2 na ott már report lux ment a chatben.

A minion kill is fontos. Pl ha veszel egy bizonyos itemet és megölsz egy miniont akkor adsz életet az adcnek. És neked is kell gold az itemekhez h venni tudd őket ezért nem gond ha néha elszedsz egy két killt és minionkillt. Ne érezd miatta bűnösnek magad. Aki meg ez miatt reportol az nem tudja a játék lényegét.

Személyszerint én Ahrit nem szeretem annyira de nem nehéz vele. Megvan neki a comboja és azzal kell ölni. Egyébként néha nagyon idegesítő tud lenni mert erős hha tudnak vele. Egyszer becharmol és neked annyi

2017. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ez a reportos dolog nagyon elcsépelt.

Bármilyen lane játszhatsz, mivel a játékosok többsége 14 éves folyamatosan szitkozódnak, beszólnak. Nem jó nekik semmi. Mutolni kell őket, aztán kész. Ha meg nagyon csúnyát szólnak mute és Te reportolod őket a végén.

Support ölhet. Miniont viszont nem ölhet, csak ha item passzívja goldot ad az adcnek is. Valamint ha torony megölné a minionokat és csak azokat öli meg, amikor nincs ott az adc. Minden más esetben rossz support, ha miniont öl.

2017. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jó kari,de kicsit papír.


Én supp és mid main vagyok.Nagyon sok killem szokott lenni supp-ként,de ritkán szidnak le érte :). Supp;Lux,Morgana,Karma,Zyra


Mid;Ziggs,TF,Xerath,Ryze

2017. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Midre még Brand-et kihagytam.
2017. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
utolsó, felsoroltad aztokat a "supportokat" akik valójában nem azok... gondolom full apval nyomod, aztán viszed a killeket :)
2017. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Max.1-2 killem szokott lenni,néha becsúszik egy double kill is,de a legtöbb esetben a véletlen műve.

Pl.Nami-val megyek és mikor elfutnának akkor benyomom az ultit és kész :DD Általában nem szólnak,de van pár játékos aki megszól miatta.

Nem szedem el a farmokat,de ha nincs ott,akkor nekem is kell.Max.néha leszedek egy-kettőt,ami nincs közel az adc-hez és nem is foglalkozik velük.

Általában próbálok Ap-ra építeni,bár még nem megy olyan jól :P Sokszor csak +200-ra sikerül felvinni,de bőven elég az :DD


Megvárom a következő ingyenes hősöket,hátha benne lesz Ahri vagy valaki aki tetszik :D

2017. aug. 19. 16:22
 9/20 anonim ***** válasza:

De te supportként nem ölhetsz minionokat egyáltalán. Az tényleg idegesítő, hogy a support betolja a minion wavet. Mert nem csak kill létezik, hanem úgynevezett "wave" is...

Megmondtam ha értelmes supp vagy, csak itemmel ölsz + torony alatt ha nincs adc. Semmi máskor.

Úgy megértem hogy idegbetegek ha adc elmegy itemért és visszatérve 0 minionja marad mert letolod a lanet.

2017. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ilyenről szó sincs utolsó.Oké elmegy,vesz pár dolgot,akkor megölök egy-két miniont,de nem szedem el előle.Ha meghal,akkor lehet hogy többet ölök le.Legalább haladunk....
2017. aug. 19. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!