Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyenkor buktam az egész...

Ilyenkor buktam az egész Origin accomat?

Figyelt kérdés

Régebben csináltam egy Origin accot, azóta nem léptem ki belőle, megjegyezte a gép a jelszavam. Most, hogy újratelepítettem a gépem kéri a jelszavam, viszont már nem tudom mi volt az. Ez még könnyen orvosolható is lenne egy "elfelejtett jelszó" elküldésével arra az email-re amivel az accot csináltam, csakhogy az az email cím már nem él, sokáig nem léptem be és végleg megszűnt. (citromail) Röviden: nem tudok új jelszót kérni az emailcímre amin az EA accom van mert megszűnt.

Van erre valami megoldás?



2017. aug. 21. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Tezsvírem... Csak ki lett kapcsolva a fiókod egy kis időre.. Nem szűnt meg, mivel egyszer nekem is megszűnt, jött egy új e-mail, és csak resetelődtek a levelek, és kész.
2017. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!