Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez mifele ceg? Atveres lenne...

Ez mifele ceg? Atveres lenne vagy esetleg biztonsagos?

Figyelt kérdés

Lanytesom vett nekem egy jatekot es nem nagyon ert hozzajuk. Mikor meglattam mit kapok nekem is leblokkolt az agyam . Ilyennel meg nem talalkoztam [link]


Szerintetek ez most mi ? Ez egy random kep a netrol nem volt kedvem lefenykepezni es atrakni gepre ! De pont igy nez ki dvd borito annyi kulombseggel hogy bal felso sarokban irja hogy pc-dvd ! Meg nem bontottam ki a csomagolast mert akkor mar nem fogadjak vissza az uzletben ! Valaki tud valamit errol ? Kicsit utana neztem a neten es tobb uj generacios jatekot adtak ki Cenega premium games neven ! Viszont nem tudom mi a trukk az egeszben ! Egy szimpla kiadvany 10k forint korul van ! A cenege meg ugyan ezt a jatekot 6k forintert arulja ! Mi a trukk ? Csalas lenne ? Valaki tud valamit errol ? Valaszokat elore is koszonom



2017. aug. 24. 01:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg fogod oszt egy vpn mögé bújsz majd aktiválod.


De amúgy meg lemez van benne nem kód.

2017. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!