Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amazonról biztonságos a...

Amazonról biztonságos a rendelés? Nincs átverés? CPU/GPU

Figyelt kérdés

PC be akarok rendelni Titan X et és i7 et. Sokkal olcsóbban kijövök mint ha Magyarországon rendelném. Kiválasztottam mind kettőnél hogy 2 év garancia, és én így sokkal jobban kijövök árba.

Éppségben ideér a csomag? Megéri Amazon-ról rendelni?



2016. febr. 17. 19:50
1 2 3
 1/27 Trevor. ***** válasza:
100%
Aztán jön rá VÁM+posta is...
2016. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszod.

Free shipping van írva, de gondolom hogy külföldre kell fizetni érte.

45 000 forintot megspórolok ha onnan rendelem és nem MO ba. ha hozzászámolom a postát és a vámot akkor is jobban kijövök?

2016. febr. 17. 19:56
 3/27 anonim ***** válasza:

VÁM+Posta, de én nem rendelnék ilyen árban terméket amazonról. Aztán ha garanciáztatásra kerül a sor, megszívod. Néha érdemesebb kicsit többet költeni valamiért, de legyen egy biztonságos háttere.


Amúgy megkérdezhetem hogy mire kell Titan X? Te dolgod, azt veszel amit akarsz, de semmi értelme nincs annak a kártyának, főleg annyiért nem amennyibe kerül.

2016. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 BM-Striker ***** válasza:
Nem is szállítanak nagy értékű számítógép hardvert ide a vám miatt.
2016. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
főleg hogy a gtx titan x az csak 3d munkában jobb mint egy gtx 980 ti játékban nem és kedvezőbb is a gtx 980 ti.
2016. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
$1,571.20 re jövök ki így. Ilyet nem szállítanak? Menjenek a fenébe. Igen félek a garanciától mivel garancia nélkül ilyen dolgot meg ennyi pénzért bolond volnák venni. De ha van gar, és mégis elromlik elég macera lehet kicseréltetni az amazonnal
2016. febr. 17. 20:05
 7/27 A kérdező kommentje:

1. kimonda hogy játékra kell?

2. GTA V 14 giga VRAM ot eszik Ultra beállítások melett + FXAA MSAA.

3. Syndicate 13 gig VRAM ot eszik úgyszin 4K ultrán, 8X MSAA-val.

4. Mosolyogva néznélek egy 980Ti vel mikor 6 giga fölé szalad a VRAM követelmény :)

2016. febr. 17. 20:08
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki milliomos, ne nézd mosolyogva azt akinek nincs ilyesmire pénze. (a "keméényen megdógoztam érte" szöveggel se).


A Titan X rohadt drága, és hamar elavul olyan célokra amire te veszed.

2016. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
tudom hogy elavul, de ha arra mennénk hogy mi éri meg akkor ilyen erővel semmit nem érdemes venni. minek az autó ha veszit az árából? minek 600 eurós telefon, mikor 1 év mulva a felét fogja érni? minek enni ha kevés kajával is túléled? minek gyúrni ha később abbahagyod és ha nem eszel akkor visszamész, mindek gépet venni ha 2 év mulva már gyenge lesz egy játékra? így nem lehet gondolkodni. De igazat adok neked, mivel a Titan X valami hihetetlen árba van és egyáltalán nem éri meg aszt amit tud. azért ohgy 4K ba játsz full HD helyett azért nem éri meg kiadtni 1150 eurót. én már 1 éve spórolok erre a gépre nem vagyok milliomos, se gazdag.
2016. febr. 17. 20:17
 10/27 A kérdező kommentje:
biztos hogy 980Ti t vennék ha FHD ba akarnák játszani
2016. febr. 17. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!