Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol Vladimir build?

Lol Vladimir build?

Figyelt kérdés

Nemrég megszereztem Vladimirt,de nem nagyon megy még.Kezdő boton próbálgatom,nem halok meg egyszer sem vele,de sok killt sem tudok szerezni(3-4).

Buildet nézegettem már,de kb.mindenhol mást írnak,meg ugye az ellenfél is befolyásolja :/

22-es szintű vagyok,van pár 3-as szintű rúnám(szerencsémre most 10 ip,majd később meg ingyenes lesz :DD)


Ti milyen buildet használtok ? Valahogy nekem olyan laposnak tűnik vele a játék.Mondjuk nem vagyok hozzászokva a Vladimirhez hasonló hősökhöz.Általában Veigarral meg Annievel megyek.


Pár tippet szeretnék kérni :D


Köszönöm a válaszokat !



2017. szept. 3. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

en utalok ellene jatszani, mert eros es idegesito


AP Tankra kell epiteni, Spirit Visage nelkul haszonzalan, amugy meg uolyan undorito mint Swain, csak mana nelkul:)

2017. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek jellemzik: jó sustain, jó minonok közt trédelni vele, jó menekülés, jó waveclear, passzív és a képességek miatt nagyon erős teamfight.

Emellett: üldözni nem a legjobb, kiszámítható a sebzése(szóval el is kerülhető), a játék végéig kicsi burst(mage-ekhez képest)


Annie és veigar burst ösen tudnak nagy sebzést leadni. Ehez képes vlad soha nem fog erősnek tűnni, viszint sokkal tovább lehet vele életben maradni egy csatában, figyelmet elvonni a többiekről, és sebzést kiosztani.

Két item van ami most nagyon jól működik vele, az egyik a spirit visage, ami mr-t, hp-t ad és extra healinget.

A másik az a hextech ugrálós lassítós cucc aminek nem tudom a nevét. Ez sokat dob a kill potential-ján. Mivel burstje nincs a hősnek, az üldözésben segít.


Vlad jó farmolni. Amit tudni kell a hőshöz, hogy egy lane-t nem csak killekkel lehet menynyerni, hanem farmmal is.

Ha ki tudod poke-olni az ellenfelet, akkor neki nem lesz farmja. Vlad ebben jó. Cseréltek egy kis sebzés, elmenekülsz, minionokból visszaszívod magad.


Vlad nem egy ilyen noob crusher hős mint katarina vagy master yi, viszont sokkal konzisztensebb és erős ellenfelekkel szemben is megállja a helyét.

2017. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Tegnap 2 perc alatt 3 killt szereztem vele :D Nagyon megtetszett.

Az az ugrálós cucc a Hextech protoöv-01.

Vettem még rá : Liandry gyötrelme

Mejai léleklopója

Zhonya

Spirit izét :D

Üresség botja

Pár videóban láttam ezeket a cuccokat és gondoltam kipróbálom :D +300 ap (meg némi páncél és élet).Nem nagyon tudtak leszedni.Még engem is felidegesített,hogy 4 hp-val megúsztam xDD kb.az egész csapat rohant mögöttem,de egyik sem tudott elkapni :D


Szerintem meg van az új kedvencem :P

2017. szept. 4. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Topra spirit visage jó, amúgy midre nem vennék neki, mert burst damage-jobb. Legtöbbször Protobelt 1. itemet veszek, aztán Liandry, Rylai, Zhonya, Rabadon is jó.


Igazából Vladimirnek nincs olyan nagy range-e mint a néhány mides mágusnak, nekem is nehezebb vele játszani. Flash + Ghost nekem bejött eddig, mert kis cd-jű ghostot akármilyen veszélyes helyzeteknél el lehet nyomni. Próbálj W-t minél később használni menekülésnél, illetve fightokban. Ha olyan ellenfeled van, aki nem annyira jó a játék korai szakaszában, akkor játssz aggresszívan és próbáld meg valahogy a farmját csökkenteni, amit meg sebez beléd, visszahealeled. Olyan sok killem nekem sem szokott lenni, ő egy ilyen kevés kill - kevesebb halál, vagy sok kill- sok halál hős nekem. Olyan sok sikerem sajna nincs vele, de nagyon szeretek vele menni.

2017. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Azt szoktam használni, ami a Most Frequentnél van, ha néha Vladozok.

Az igazi probléma vele, hogy sokszor kicsi a rangeje, miden sok mágusnak távolabbról már tud támadni téged, mire te odaérsz. Emiatt türelmesen kell játszanod vele meg baromi jól dodgeolni. Vlad tipikusan az a hős, akinek két véglete van: vagy el lesz feedelve, mint az állat, vagy ő feedel. Meg a baj vele, hogy a W hajlamos bebugolni néha, Exileh is járt már úgy az LCS-ben, hogy hiába volt W-ben, annak ellenére felütöttük a levegőbe.

2017. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!