Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends build?

League of legends build?

Figyelt kérdés

Pár napja megvettem Rengar-t.Sokat gondolkodtam rajta,mert nem tudtam dönteni(Rengar vagy Kha'Zix) :DD


Szóval még csak 18-as vagyok és nem nagyon megy a build ,,építés".

Videókat néztem és fejlődtem valamennyit,de még mindig nem megy rendesen.

Több videóban látom,hogy pl.Rengarnak akár +600 sebzése is lehet.Próbálom a tárgyakat,de nekem nem megy fel addig.

Esetleg az a gond,hogy még nincs Rúnám ?Vagy rosszul rakom össze a buildet ?


Hogyan kell rendesen,,felépíteni'' egy buildet?



2017. aug. 16. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz kicsit angolul akkore ajanlom a mobafire nem oldalt, sok build van rajta, mestersegekkel runakkal,es magyarazat is van melle

Ha meg nem tudsz angolul akkor is ott vannak ugyanezek csak nincs magyarazat xD a sebzese meg lehet azert volt nagyobb a tiednel olyan sokkal, mert a trofeanyaklanc plusz sebzest ad neki, lehet az neked hianyzott, vagy esetleg az elixir is sokat dob, ha azt nem szamoltad

2017. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ismerem az oldalt,onnan választom ki a buildeket.


Akkor a nyaklánccal lesz a baj :DD Ma megint próbálkozom,meglátjuk mi lesz :P

2017. aug. 16. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyik itemet buffolták ami láthatatlanság mellé ad egyszeri ~240 sebzést, duskblade talán? Na ez az egyik, meg rengárral vannak mókusságok, sokat változtatták, mert volt, hogy 1 sec alatt 3 q-t be lehetett vele vinni és az nem volt túl egésszéges.

Az ulti ad stackeket, a beugrás és a skillek sorrendje is számít. Van valami különeges sorrendje. És mondom a duskblade egyszeri sebzése is undorító.

2017. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Level 19 újként még nem baj, ha nem érted a buildeket, akkor senki sem érti még.

Amúgy rengar meg kha általában tiszta attack damage buildel, mert assassin mindkettő. Van pár champ azonban, ahol az ajánlott buildek trollbuildek. Azért ezt megsúgom, mert sokakat átver.

2017. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dragonok+baron aztan meg van a dmg:)
2017. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!