Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy jut valakinek eszébe...

Hogy jut valakinek eszébe 11ezer +500 forintot elkérni egy játékért, ami 18 db 1 forintossal,18 darab kérforintossal és egy darab papírtáblával játszható?

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 11. 13:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha véleményekre nem vagy kíváncsi akkor mit szeretnél elérni azzal, hogy itt sírsz az ára miatt? Gondolod olvasni fogja a gyártó vagy forgalmazó és megsajnál?
2017. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Költői kérdés volt olyan értelemben, hogy pofátlanság. De rendes kérdés volt olyan értelemben, hogy kíváncsi lettem volna, hogy milyen emberi tulajdonság, gondolkodás, hozzáállás vezet ide. Egyébként meg hadd kérdezzek bármit, nem tudom észrevetted-e micsoda baromságokat kérdeznek itt egyesek.
2017. szept. 11. 16:13
 13/14 A kérdező kommentje:

"Ha véleményekre nem vagy kíváncsi"


De a véleményekre kíváncsi vagyok, de nem volt vélemény. Zombi trollkodás volt, ahogy te is azt csináltad. Véleméynt az tud mondani, aki átgondol bármit is. a falnak nincs véleménye, csak visszapattan róla a labda. Nagy tanulásg volt ez a kérdés.

2017. szept. 11. 16:15
 14/14 anonim ***** válasza:

Erről a "hülye aki megveszi"-ről az jutott eszembe, mikor a Play Áruházban volt/van egy alkalmazás - I am Rich (gazdag vagyok), valami 1000 dollár vagy mennyiért lehetett megvenni. Semmit sem ért, de mégis volt 8 ember aki megvette, mert volt pénze.


Te is bírsz így kereskedni, hátha valaki megveszi.

2017. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!