Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arra hogy feltudjak menny a...

Arra hogy feltudjak menny a hypixelre, az olyan Minecraft is jó lenne amit lemezen veszek meg? 14/l

Figyelt kérdés

Meg szeretném venni a Minecraftot ahogy a barátnőm is tette hogy együtt tudjunk játszani. Ő interneten bankkártyával vette meg. Az én családomnak nincs bankkártyája, amit egy másik kérdésemben már le is írtam xD. Tehát úgy gondoltam bemegyek egy pc játékokat árusító üzletbe, megveszem, és feltelepítem. Az is megfelelne?? feltudnék menni bármilyen olyan szerverre amihez eredeti kell??

Válaszokat előre is köszi! <3

U.i: Kérem moderátort ne törölje kérdésem bármiylen szerzői jog miatt! mivel nagyon kéne a segítség. köszönöm. :)



2017. szept. 16. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs lemezes Minecraft. Egyébként minden PC-s Minecraft, ami eredeti természetesen tudja azt, amit a többi.
2017. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátnődet, hogy vegye meg neked kártyával, te pedig kifizeted neki készpénzzel.
2017. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második az nem tudnánk megcsinálni mert arra a gépre telepíti fel a mineceaftot ha kifizetted amilyikről megvetted
2017. szept. 16. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a játék felhasználói fiókhoz kötött, nem számítógéphez.
2017. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van. Szerinted ha valaki új számítógépet vesz, akkor vehetné meg újra? Jó nagy hülyeség volna. Természetesen nem géphez kötött a játék.
2017. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minecraft akárcsak pár másik játék (pl payday2) esetében, csak digitális kiadásban létezik, nem tudod megvenni a boltban fizikai formában.

Az adott játéknál egy fiókot hozol letre egy felhasználóval (email cím) és jelszóval. Utána ezzel kell belépni az mc kliensbe. A kliens bármennyi gépre letölthető és végtelenszer telepíthető, de egy fiókkal egyszerre csak egy gépről tudsz bejelentkezni.


Vetesd meg ismerőssel a játékot és add oda neki a kp-t.

2017. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgyse venné meg... Az anyukája nem engedné meg mert 1 évben egyszer találkozunk.
2017. szept. 17. 13:30
 8/8 anonim válasza:
100%

Nem feltétlenül kell bankkártya. A játékot paysafecard-dal is meglehet venni. Keresel egy helyet ahol lehet venni (általában újságosoknál, tankoló helyeknél van) és veszel. Pontos összeget nem tudsz kérni, címletekben van (2000; 5000; 10000; és még valami). Vegyél 4 db 2000-est. Ebböl kifér. Majd amikor vásárolsz (minecraft.net), fizetési lehetőségnél válaszd ki a paysafecard-ot, és írd be a 4 db PIN-t amit kaptál.


Én is így vettem meg, mert nincs bankkártyám.

2017. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!