Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az igaz hogy ha a gta san...

Az igaz hogy ha a gta san andreasban tul sok csalást használok akkor majd lesz egy olyan kuldetés amit majd nem lehet átvinni?

Figyelt kérdés
ha sokat csalok. és akkor hány csalást lehet használni összesen??

2017. szept. 16. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem a mennyiségén van a hangsúly, hanem hogy használsz-e csalást. Érdemes az első végigjátszást tisztán vinni, már csak az élmény miatt is. Utána pedig annyit csalsz amennyit bírsz. Eleve ha mindent megkapsz akkor nem lesz célod miért játszani, ledarálod pár óra alatt a főküldetéseket majd végeztél is. Csalás nélkül pár tíz óra simán belevihető lenne a játékba.
2017. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemohalacska ***** válasza:

Gyalogosok téged támadnak

Gyalogosok téged támadnak fegyverekkel

Gyalogosok egymást támadják

Gyalogosok egymást támadják fegyverekkel


Ezeket a zavargásokat előidéző kódokat hanyagold.

A többit használhatod.

Ezekben az esetekben sem azért nemtudsz megcsinálni bizonyos küldiket mert ejnye bejnye kódoltál s így büntet a játék hanem azon mechanizmus miatt amit maga a kód előidéz.


Pl ezen küldik esetében szinte mind meggátolja:

Burning Desire

Life's a Beach

Photo Opportunity

Madd Dogg

Tanker Commander


A Mike Toreno nevezü küldetésnél pl a Soha Nincs körözés kódja zavar be. De az kiküszöbölhető mivel újrabetöltéskor inaktiválódik a kód s ha azon küldetés erejéig nem használjuk így teljesíthető.

A zavargás kódjai is inaktiválódnak látszólag. De azok a cutscene-ekben mégis benntmaradnak. Na ez az oka pl Madd Dog korai leugrásának a házról. Stb.


Nemigaz hogy csak nekem sikerül kódokkal 100%-ra játszani a GTA-kat. Holott mindenki azt szajkózza hogy nemlehet. Akkor nekem miért sikerül ezt válaszolja meg nekem valaki. :D

2017. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 3 és a VC colt csak ami 99%-on megállt, az viszont más kérdés, hogy az SA nem tartozik a túl nehéz játékok közé. :D
2017. szept. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nemohalacska ***** válasza:
Nekem a 3 és a VC se állt meg. Illetve a VC igen de kiderült azért mert nem csináltam meg benne valamit nem pedig a kód miatt. :D
2017. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!