Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban vettem a falusitó...

Minecraftban vettem a falusitól eggy erdei felfedező térképet. De nemtudom merre van az a hely ahová mennem kéne. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
A tèrkèpen látom hogy hová kell mennem de a "valóságban" nem mert a tartózjodási helyemet jelölő pont a sarokban van ès nem mozdul tehát valahol nagyon messze vagyok tőle.Valaki tudna valami olyasmit mondani amivel közelebb kerülök a helyhez ahová mennem kell.Már próbáltam minden irányba menni akkorsem mozdult a pont!A válaszokat előre is köszönöm

2017. szept. 17. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A woodland mansion az, amit keresel? Ahhoz nem csak pár száz blokkot kell menned. Mi a legutóbb 60.000 blokknyira tőlünk találtuk meg. Minden irányban mész és amikor látod, hogy kicsit elmozdult, akkor arra mész tovább. Pár ezer blokk után kb már mozdul valamerre. Ha nem, akkor mész a másik irányba kétszer annyit.
2017. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!