Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonra (android)...

Mobiltelefonra (android) létezik olyan GPS, amin tudok útvonalat tervezni erdei földutakon? Vagy legalábbis jelzi műholdképen, hogy merre vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek az erdőkben motorozni, és szeretném rögzíteni a bejárt útvonalat, kérlek segítsetek!
2012. márc. 9. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb valamire való gps-es progi tud tracket rögzíteni, azt utána a gpsbabel-lel kml-be tudod konvertálni és mehet a Gugli Földbe.

A földutas tervezést meg nem is nagyon értem, mire lenne jó? A harmadik fűzfánál forduljon balra? Másrészt meg eleve kéne hozzá olyan térképanyag, amin vannak dűlőutak.

Keresd a Navitel + Tuhu kombinációt, a gugli eligazít.

Terepre ennél csak a Topoguide topotérkép jobb, de az legálisan csak Garmin készülékekre megy föl.

2012. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy furcsa, de igen, kb a "3. fűzfánál fordulj jobbra" típusú navigáció kéne, mert én nem települések közt szoktam motorozni, hanem az erdőkben bolyongok, és utólag szeretném visszanézni hogy merre is jártam, mennyit mentem, stb. :D Kösz a segítséget!
2012. márc. 11. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Utólag visszanézéshez csak a track-et kell rögzítened. Kérdés, meddig bírja aksival.
2012. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!