Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A honfoglaló játékban mennyire...

A honfoglaló játékban mennyire etikett ellenes az, ha magasan vezetek, akkor 2 ember fogja és összefog ellenem, egymást nem támadják csak engem, minden körben csak én kapom a pofonokat?

Figyelt kérdés
ez történt már nem egyszer. Én úgy tudom ez nagyon etiket ellenes.
2017. szept. 25. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára olyan 7 éve játszottam a honfoglalóval. Már akkor is ez a fajta játék ment, hogy egy valakit támadtak csak. Ebben a játékban nincsenek szabályok nincsen etikett.

Az nyer aki a nap 24 órájában fent van, és az állandó ismétlődő kérdésekre a választ szinte 3 másodpercben tudja, és közben gyors játék reményében összetud fogni a másikkal, hogy a harmadik kiessen.

Én ezért hagytam abba, de úgy látom nem veszítettem vele, mert ma is ez megy.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy te is ezt csinálod. Kiválasztod akit leakarsz győzni, és csak őt támadod. Akit nem az birkaszellem miatt szintén az általad választott játékost támadja. Ez sem etikus.

2017. szept. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Honfoglalóban épp ez számít etikusnak, ha például te vezetsz magasan és ketten kilövitek a várát a leggyengébbnek az az etikett ellenes.

Amúgy meg teljesen mindegy, ez csak egy játék.

2017. szept. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Háborúban nincsen etiket, ez meg egy virtuális kvízes háború. A Honfoglalót meg inkább hanyagold, bőven vannak benne nagyobb gondok, mint ez (7 éve nem tudnak mit kezdeni a hackekkel, mai napig megmagyarázák a játékosok, hogy minden kérdésre 0,1 másodperc alatt írta be a válasz még, ha 10 jegyű szám is).
2017. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerelemben s háborúban mindent szabad...
2017. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már több mint 1 éve nem játszom nagyon inkorrektek az emberek nagyon megutáltam.de inkább én azt látom hogy a leggyengébbet támadják mindig.sok undorito ember játszik ott vissza nem megyek az tuti
2017. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok matyika, én mindig tojok az illemszabályokra, azt támadom, akit jobban megéri és győzni tudok, ez harc, nem piperkőcök babazsúrja. Akinek nem tetszik és folyton sír a szája a "fair" játék miatt az takarodjon és keressen másik játékot. Ne hogy már hagyjam nyerni a másikat én meg 3. legyek csak mert egyesek kitalálták hogy 400-ast meg várat nem támadunk mert "úgy illik". Én ettől a képmutató birkaszellemtől hányok.
2018. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!