Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A menűbe érkezve minden gyors,de mikor elíndítom a játékot a karakter lassan megy és meg akad hosszabb időre majd lefagy. A grafikát lejjebb vettem,fe akkor se gyorsul be. Az Outlas 2-ről lenne szó. Az első része pedig szépen ment a gépemene és ennél erősebb játékok is futnak a gépemen. Semmi javító patch-ér nem találok hozzá amit ajánlott nekem már valaki.

#játék #Outlas 2
2017. okt. 20. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

ennél erősebb játékok is futnak. Például?


Esetleg egy gépleírás, milyen proci, videokártya van benne (a pontos névvel, tehát nem Duo Core 2,4 GHz meg társai, mert az nem információ) mennyi rammal? Elég sokszor találkoztam már itt az "erős gép" kifejezéssel, aztán a minimum se volt meg.


Milyen felbontáson játszol?


Mikor frissítettél driver-t?


Eredeti egyáltalán a játék?

2017. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Laptop neve: HP EliteBook 8530p

Processzor: Intel(R) Core(TM)2 Duó CPu P8600 @2,40Hz(2CPUs)~2,4GHz

Ram: 2047MB Telepített Memória: 2,00 GB


A játék nem eredeti,minden kátékot az Ócean of games.com nevű oldalról toltotttem le,de eddig minden játék szépen fut csak az Outlas 2 nem. Szép grafikaju pl: a Far cry3 az szépen gyorsan fut a gépen. Ezt a gépet használtan vettem egy számítógép szerelotol és játékra ajánlotta.

2017. okt. 21. 13:47
 3/3 A kérdező kommentje:

A jatekba van ajánlott felbontás és azt,ha atalitom akkor homályos lesz és olvashatatlan minden szöveg. Amúgy 1280*800

A számítógép szerelő nekem azt mondta nem szabad a driver frissíteni,ha frissíteni akar akkor menjek a nem re.


Mas játéknak,ha levettem a grafikát 800*480 ra vagy csal 1024*600-ra és kikapcsoltam minden elmosódás meg ehhez hasonló kiegészítőket akkor felgyorsult a játék.

2017. okt. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!