Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legendsen ez fake...

Leauge of Legendsen ez fake vagy nem?

Figyelt kérdés
Ez kamu? [link]

2017. okt. 25. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk fura hogyha rákattintok, akkor nem írja ki hogy be lennék jelentkezve, de ha rákattintok egy másik menüpontra már kiírja hogy be vagyok jelentkezve, szóval szerintem csak átirányít.

Ergó, kamu, sőt sehol nem lett bejelentve.

Másrészről meg nagyon merem remélni hogy az oldalad által most nem váltam adathalászat áldozatává. :D

2017. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ha rá kattintasz egyik pontra,akkor kéri az idézőneved és a régiót..én megcsináltam és be is jelentkeztetett egyből..(?) :D
2017. okt. 25. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Kamu. Az accountodra utaznak. Ha nem szeretnéd, hogy ellopják, akkor változtass jelszót, ha még tudsz.


Ha az email fiók jelszava ugyan az mint amit megadtál, akkor kicsi a remény.

2017. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy kamu, ahogy van.

Minden hivatalos LoL-hoz köthető event, sale, stb az XY.leagueoflegends.com oldalakon kerül feltüntetésre. Ez csak egy sima lehúzás, belopják a jelszavad, felhasználód és eladják másnak a fekete piacon.


Az is érdekes, hogy ahova átirányít, az eredeti oldalra, teljesen mások vannak a hírcsatornán, mint az általad linkeltnél (most recent news), pedig ha mindkettő 1 céghez tartozna, akkor elég nagy lenne a fejetlenség.

2017. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem az eredeti accountomon csináltam :D ilyen másodlagos és csak 18 szinten van szóval nem para
2017. okt. 25. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel, ha tőled lopnak valamit :D
2017. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!