Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends-ben mi lesz...

Leauge of Legends-ben mi lesz szezon végén?

Figyelt kérdés

A rangot elveszik és kezdődik előről?

Mármint ha én bronzban vagyok, akkor kiraknak bronzból, azaz sehova nem leszek besorolva és kezdhetem újból a 10 promó meccset?


2017. okt. 24. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

minden szezon végén kapsz egy keretet, attól függően milyen ligában végeztél, pluszban ward skint, karakter skint kaphatsz.

A szezon végeztével megint le kell játszani a 10 besoroló meccset, de már megtratja az elo pontodat, szóval jó eséllyel bronzosok ellen mész majd.

2017. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged? Bronznál nincs lejjebb, ahova dobhatna... XDD
2017. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De elég nehéz összeszedni a 100 LP-t mondjuk bronz 5-ből bronz 4-be. Aztán 4-ből 3-ba úgy hogy persze ne essek vissza.

Nem játszom rosszul, sajnos sokszor a többieken múlik a meccs kimenetele.

De megrekedtem bronzban. Egyszerűen nem tudok egyel feljebb se jutni, nemhogy ki silverbe.


Azért érdekelne és lenne jó, ha törlődne szezon végén és még bronzból is kidobna, azaz nem lennék besorolt.

2017. okt. 25. 05:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Besorolt nem leszel, de megmarad az élő pontod (Élő Árpád sakkozó után), ami meg alacsony és jó eséllyel 10/10 winnel is valahol bronzban kötsz ki.
2017. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!