Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Irelia rework? De miért?

Irelia rework? De miért?

Figyelt kérdés

Mot tudtam meg, hogy reworkolni fogják. Ez nagyon gáz.

Már a Xin reworkkel tönkre vágták a main jubgelesemet, most a main topposom következik.

Egy viszonylag keveset játszott hős, de a rework nem megoldás.

Ugyanaz lesz mint Urgot vagy Evelyn 1 hétig mindenki viszi, aztán havonta kétszer ha látod majd.

A kevés Irelia mainnek meg elcseszik a champjét. Úgy jó, ahogy van.

Vele sikerült kijutnom silverbe és vele akartam goldba jutni s8-ban, hát ennek vége. Legkedvesebb champem megy a levesbe. Gg riot .



2017. nov. 3. 15:53
1 2
 11/15 anonim válasza:
A reworköket ne úgy fogd fel, hogy nerf, meg a karakter tönkretétele. Én is Ireliát mainelem, viszont nem kellene félteni. Az alap játékstílusa gyakorlatilag a q-ján alapul, ami megmarad. A többi képesség is nagyjából olyan lesz, mint most kivéve az ulti. Valljuk be, nem feltétlen a legjobb a jelenlegi ulti, és biztos vagyok benne, hogy az új jobb lesz neki.
2017. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ember. Azt mondták rá se fogsz ismerni a rework után. A q-ján kívül mindene teljesen más lesz. Remélhetőleg a játékstílusa megmarad neki.
2017. nov. 13. 22:24
 13/15 anonim válasza:
Fuh, szerintem azért elég jó lett!
2018. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ne aggódj jó lesz Irelia. Csak valószínüleg nehezebb lesz vele játszani.De azok akik mainelik, mint például én továbbra is játszani fognak vele.Én nekem nagyon tetszik az ingame videó róla.Jó lesz és nagyon erős.És egyébként: Irelia egyáltalán nem könnyű champ.
2018. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kezdek megnyugodni. Amúgy csak az mondja Ireliára, hogy könnyű, aki nem tud ellene játszani...

Csak az lesz a bj, hogy rankedezni nem fogok tudni vele kb 2-3 hónapig.

2018. márc. 20. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!