Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Abba szeretném hagyni a...

Abba szeretném hagyni a "Gépezést". Ötletek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban előfordul ,hogy már egyáltalán semmivel sem szeretnék játszani. Azonban mivel jobb dolgom nincs, mégis a gép előtt töltöm az időmet. Lenne nem is egy dolog amit szívesen csinálnék, csak mindegyik eléggé pénz függő :D Olyan is gyakran előfordul,hogy megfogadom,hogy többet nem játszok egy adott játékkal, azonban egy két hét ,vagy egy hónap után mégis újra letöltöm.Próbáltam már leszűkíteni, hogy milyenekkel fogok játszani (azokat konkrétan végig viszem és utána annyi) de most megint egyre többhez jön meg valamiért a kedvem. Úgy terveztem, hogy csinálok egy A2-es jogosítványt. Van rá esély, ha motorozni kezdek végleg elfelejtem a játékokat? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. nov. 5. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy játszol ha kedved van.


Amúgy meg a legjobb ha szerzel másik hobbikat, ez akár a motorozás is lehet, bár emellett lehetne egy olyon elfoglaltsagod amit otthon is csinálhatsz. Pl. olvasás, filmezés, valamilyen alkotó tevékenység mint a rajzolás, írás, zenélés, stb.


Akár egy sportot is elkezdhetsz, sok lehetőség van.


A legjobb ha az embernek több elfoglaltsága és hobbija is van.

2017. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gépezni, akkor keress magadnak egy másik kellemesebb hobbit, elfoglaltságot, amiben elmélyedhetsz.

Egy idő után átáll az agyad, és eszedbe sem fog jutni a gépezés. Vágj bele valami új projektbe, pl vegyél egy használt, lepukkant motort, és újítsd fel. Két hét múlva ha megkérdi egy haverod, hogy mi van a játék 3. pályáján, azt fogod mondani neki: Mi? Milyen pályán? Kit érdekel? Az itt a baj, hogy engedi az olajat a főtengelyszimmering!:)

2017. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktam hasonlót érezni én is! Imádom a számítógépes játékokat, 10-12éves korom óta elég sokat játszom, de mostanra, hogy közeledem a harminc felé egyre többször nincs kedvem ilyen módon kikapcsolódni. Vagy sorozatot nézek vagy filmet, de sokszor ez se elég, ezért például fél éve elkezdtem kick box edzésre is járni rendszeresen. Ja és motorozom is már lassan 10éve. Szerintem nem kell lemondani semmiről, ha nincs kedved nem játszol, ha van akkor játszol, ha motorozni van kedved, akkor motorozol. Én például szeretnék megtanulni dobolni valamilyen szinten, úgyhogy pár éven belül fogok keríteni erre is időt, hogy majd a kedvenc számaimat eljátszhassam :) A motor egy nagyon jó dolog, de ne gondold azt, hogy bármilyen hobbinál olcsóbb, mert motorozni nem olcsó, de nagyon jó. Szóval, szerintem ne akard elfelejteni, egészítsd ki. Egy kick box edzés után kifejezetten jó dolog leülni a gép elé vagy bedőlni az ágyba :)
2017. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából én is ilyesmire gondoltam , (autó/motor szerelés) de ezek szerint mindenre rá kell áldozni valamennyit. Lehet nincs is akkora baj min hiszem.
2017. nov. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!