Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 11 éves unokahugomnak keresek...

Looren kérdése:

11 éves unokahugomnak keresek izgalmas, vicces társasjátékot. Tudnátok ajánlani párat?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

imagine, tabu

mondjuk

2017. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha vicces, akkor jópáran mondják a "Munchkin" illetve "Munchkin Quest" nevű társasjátékot.


Számomra izgalmas játék a 7 Csoda, Talisman, Smash Up.


Az előző válaszoló említette 2017 Év Társasjátékát, az Imagine-t, valamint a Taboo-t, az is ajánlatos. Emellett az "Arcok", valamint a Dixit (alapjáték, illetve az Odyssey kiegészítő remek) is kifejezetten megfelelne véleményem szerint.


Szintén ideális lehet a "Sztorikockák" nevű játék, leginkább az alap verzió, de a kiegészítői is rendben vannak.


Egyesek szeretik a "Vigyázat Vadnyugat" nevű játékot is, bár én még nem játszottam vele.


Kapásból ennyit tudtam mondani, de talán van még jó játék ezekkel a kritériumokkal.

2017. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
gazdálkodj okosan
2017. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!