Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Örülnétek egy új Carmageddonnak?

Higgany kérdése:

Örülnétek egy új Carmageddonnak?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyire új? 2016-ban jött ki új része a fejlesztőtől:

[link]

2017. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már annak is, ha csak simán rendbe raknák a legutóbbit.
2017. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jézusom erről nem is tudtam. Mindjárt meg is nézem!
2017. nov. 15. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
megnéztem a steames dolgot, de videó alapján valami nagyon trágya, új köntösbe öltöztetett utándobásnak tűnik. Nekem még mindig az eredeti, pixeles, zöld trutyis játék A Carmageddon. Inkább azt tegyék át win 7/10-re ^^
2017. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a 2. rész sem tetszett, sőt az első részből is inkább az első pár pálya. Aztán mintha elszállna a fizika.
2017. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A a régi részek a TDR -el bezárólag nagyon jók voltak. annyira rákattantam, hogy utcán nem mertem autót vezetni hónapokig, mert bennem volt a reflex hogy felmegyek a járdára és elcsapok néhány gyalogost:)))


A reincarnationban úgy csuszank az autók mintha jégen mennének, kanyarodás fizika a 0-hoz közelit, az utolsó a max damage jó lett, persze nem annyira mint a régiek.

2017. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, játszd újra az első részt és nézd meg az autó fizikáját. Csúszik, mint a kocsi, mint a szar és alig kanyarodik.
2017. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!