Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamer fiúk! Örülnétek, ha...

Gamer fiúk! Örülnétek, ha Karácsonyra éves PS plus előfizetést kapnátok a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

Tudom, korai még ezen gondolkozni, de szeretem megtervezni a dolgokat.

24 éves srácról lenne szó.



2017. okt. 5. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán PS-es a gyerek ? Me ha PC-s v BOX-os semmit nem érsz a PS Plus-al.


Az ilyet a nők gyakran benézik.

Továbbá szokott egyáltalán multizni ?

Mer ha nem szintén nincs értelme a Plus-nak.

Mer ha mondjuk olyan mint pl én h a Story miatt veszi a játékokat akkor benézted.

2017. okt. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én örülnék, ha lenne barátnőm.
2017. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
85%
Ha lenne barátnőm és lenne ps-em, illetve multiznék is rajta, akkor ja, a legjobb ajándék lenne, amit el tudnék képzelni. :/
2017. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A férjem mondjuk nem tudna mit kezdeni vele, mert nem érdeklik őt a multis játékok konzolokon, arra ott a pc. Ezt jobb lenne tőle megkérdezni valahogy.
2017. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van PS, együtt vettük még. Kicsit értek csak hozzá, én leragadtam a WoW-nál és a HS-nél, ő komolyabban foglalkozik ezekkel.
2017. okt. 6. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudd meg tőle valahogyan, mert ha nem használná ki, akkor jobb mást venni neki (pl. PSN utalványt a Plus-előfizu helyett).
2017. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyél neki, psn feltöltő kártyát.

De azt tegyük hozzá, hogy ahoz meg tudni kéne milyen storet(magyar,angol, stb) használ. Na persze csinál egy másik profilt aztán felhasználja azon, csak nyilván jobb eltalálni.

Kapcsold be a ps-t és nézd meg milyen valuta van a storejában. Olyan psn feltöltő kártyát vegyél ami ahoz kell.

2017. okt. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!