Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta online ban hogy lehet sok...

Gta online ban hogy lehet sok pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Akinek vannak nagy luxus autoi 1 millás kocsijai azok honnan szerzik, a hacken kivül. Az elejen en is tudtam hackelni pénzt cheat engine, pénz zsákok stb. De ezeket már fixálták és már könnyü hackelni a milliókat, legutobb mikor probalkoztam már nem lehetet cheat enginevel meg egy hacket se találtam ami pénzt dobna szóval egy sima hackel próbalkoztam amivel kocsikat spawnoltam, fegyvereket stb de le is bannoltak örökre, és szoval gondolkodtam hogy megint megveszem és normalisan hack nelkul szeretnek játszani, mi az amivel konnyen szerezhetek pénzt

2017. nov. 21. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:
* nem olyan konnyu hackelni a milliokat
2017. nov. 21. 21:15
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
24%
Inkább hanyagold a társasjátékokat, ha csalás nélkül nem megy.
2017. nov. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Igaz,hogy csalás nélkül nemfogsz tudni megvenni minden autót meg házat meg szinte bármit amit akarnál,ahhoz meg ,hogy becsületesej játsz nagyon ,de nagyok soakt kell játszanod és folyamatosan pénzt keresni ... így is csak pár milliót fogsz tudni összeszedni hetek alatt ... szerintem egy játékba se érdemes ennyi idōt beleverni ... nem azt modnom ,hogy csalni kell ,de vagy így vagy úgy az egésznek belátod semmi értleme :) én is azelōtt 360-on folyton pénzt droppoltak és a játék már kezdett unalmas lenni ,hogy minden megvan ... inkább élj a valóságnak :) mindíg többet ér mint ezer elveszett órákor beleöoni egy játékba ami úgyse lessz a tied :))
2017. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 -dik vagy a helyesírásért bocsi siettem :D
2017. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Farmolni kelle zerrel, más nem nagyon van. Mondjuk én is úgy csináltam, hogy bevállaltam egy hetes bant, aztán kész.


Csináltam magamnak rengeteg pénzt, vettem 5 házat, 10 autó férőhellyel, aztán megvettem a legdrágább autókat, mindet teleparkoltam, illetve repülőket, yactot stb is megvettem.


Pár órán belül megkaptam az egy hetes bannt, de a pénzen kívül megmaradt minden amit vettem, így utána azokat eladogattam szépen.


Mpgh-n nézz körül amúgy ott szoktak lenni mindig frissek.


Mondjuk én nem szórakozok vele még egyszer mert úgy tudom 1 hét, 30 nap és utána végelges jön.

2017. nov. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!