Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Half-Life Steam tételek?

Half-Life Steam tételek?

Figyelt kérdés

megvettem a black fridayen egy ilyet hogy Steam Complete, gondoltam csak az első kettő meg az Ep1 és Ep2 van benne

ehhez képest azon kívül még 6 tétel a könyvtáramba került:

Half-Life: Opposing Force

Half-Life: Blue Shift

Half-Life: Source

Half-Life: Deathmatch Source

Half-Life 2: Deathmatch

Half-Life 2: Lost Coast

mik ezek? kiegészítők? komponensek? modok?



2017. nov. 28. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Különböző játékok és modok. Opposing Forceban egy katonaként, Blue Shiftben egy biztonsági őrként játszol a HL1 idejében. HL Source az eredeti játék Source enginen való felújított verziója, egy kicsit jobb a grafikája, mint az eredetinek, de nem sokkal. HL Deathmatch Source ugyanez, csak a játék multiplayer részére. HL2 Deathmatch a HL2-höz tartozó multiplayer rész, Lost Coast pedig egy kimaradt jelenet a HL2-ből.
2017. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Az első játék és a kiegészítői, a két 'számozott' rész multiplayer játékmódja és egy techdemó a Source motorral.
2017. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2017. dec. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!