Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Assassin's Creed rész?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
2 brotherhood
2017. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RandomSrác válasza:
Én a Rogue-ot próbáltam, nekem bejött, de szerintem egyikkel sem jársz rosszul
2017. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg az Origins a kedvencem, gyakorlatilag mindent kijavítottak benne, ami az agyamra ment a korábbi részekben.
2017. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számomra a brotherhood, ha megjelenéskori élményt nézzük, nagyrészt a kor miatt.
2017. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először a Brotherhood hozott (számomra is) nagy áttörést, jo volt a grafikája , tetszett hogy mi mindent lehet csinálnia városba , egyszóval rengeteg lehetőség volt!

De a legjobb a Black Flag (AC 4) a története a látványvilága és a mellék küldetések is szuperek voltak aztán ott volt ez az egész hajós téma, hogy te magad beutazhatod a tengert megtámadhatsz bármely hajót, és nem csupán egy város volt, tehát az egész játékpalya mérete is hatalmas volt!!!

2017. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Syndicate és a Black Flag a kedvenceim, de játszottam minden résszel elég sokat, Origins talán feljön a harmadik helyre a Brotherhood-ot megelőzve.
2017. dec. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 black flag 2 syndicate 3 AC2. Nekem amugy az origimd valahogy nem jott be , bar meg nem nagyin kezdtem el. Kiprobaltam , de a regiek jobban tetszettek (bem grafikara, mert az nagyon durva az originsben)
2017. dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!