Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van 90 játékom steamen,...

Van 90 játékom steamen, emellett még vagy 60 dobozos, nem beszélve a letöltések mappáról, GOGról, és az Xbox 360 + PS4 játékaimról. Mégse tudom mivel játsszak. Mással is volt már így?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ncore fiokom van és 100 megas netem, szóval kb ugyanott vagyunk, de én is így vagyok vele, 5-10 játékból 1-gyel jatszok 2-3 óránál tovább, de jellemzően egyet sem viszek végig, a mostani a Tides of numenera, meglassuk meddig bírja.
2017. dec. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Steamen 1016-nál járok, bár azért jócskán elmaradok a valódi gyüjtőktől, meg úgy még 100 van szétszórva Uplay, Origin és Battle.net fiókokon, na jó, meg pár GoG-on, de körülbelül 5-6 darab van ami egyszerre a gépen van és játszok vele.


Ha nincs kedvem játszani, akkor úgyse játszok semmivel, de oylanra még nem votl példa, hogy ne találtam volna játékot amikor kedvem volt hozzá.

2017. dec. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Manapság is rengeteg jó játék jelenik meg, csak lenne rájuk elég időm...
2017. dec. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 400-450 között lehet, ebből 300+ Steam-en, de nekem pont az a bajom, hogy nincs időm játszani, pedig tudom, hogy melyik címeket akarom végigvinni. Nekem pontosan megvannak, fontossági sorrendben, csak most is vizsgaidőszak jön, így megint nem fogok tudni haladni.
2017. dec. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
700 Steamen, 25+ Uplayen, 20+ Originen, 40+ Lemezesen, 20+ Xbox One-n, és nem tudok mivel játszani.
2017. dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Különböző olcsó és rövid ideig ingyenesen megszerezhető játékokból van kb 200-m, volt mikor megvettem az egész franchiset, mert 90% akció volt és egy érdekelt az egészből. Az ilyenekkel sose játszok, csak azokkal amiért fizettem. Viszont amit hajlandó vagyok valamilyen bundle nélkül megvenni, azok csak multis játékok és a Rust(350h) kivételével beléjüktoltam legalább 1500 órát már.


Régen nagyon jól elvoltam a singleplayer játékokkal, de pár éve már gyorsan megunom őket, hiába szeretnék játszani velük.

2017. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Attyx ***** válasza:
56%
Kiégtél haver, megfosztottad magad egy olyan érzéstől hogy játékélmény, ilyened addig nem lesz amíg nem vágysz egy játék után. Tanács: Próbálj megküzdeni egy játékért, és az élmény amit lelsz benne mindegy mi az csak számodra a legjobban várt és legkedvesebb játék legyen, Csak próbáld ki :D
2017. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Velem inkább az van vagyis volt, hogy nem jött ki semmi amir érdekel. :D

Az utóbbi 2 évben csak olyanokat vettem amik előtte jelentek meg.

Szerencsére 2018 nagyon tetszik ilyen szempontból , illetve most az origins. Végre költhetem a pénzt xdd

2017. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
wow úgy tűnik én itt a 200+ játékommal eléggé szerény gyűjteményt tudhatok a magaménak :D
2017. dec. 13. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!