Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti is csalódtatok az overwatch...

Ti is csalódtatok az overwatchban?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem meg, de rájöttem nem érte meg az a tizenvalahány ezer, mert már nem annyira élvezetes, mint a bétában mikor ingyenes volt egy ideig. Az a problémám vele, hogy unalmas és jóformán csak lootboxokért játszok vele az arcade rendszer borzalmas, hogy rákényszerít, hogy nyerjek. A competetive sokszor siralmas, mert gyenge játékosokat fogok ki míg az ellenfél csapata nagyon jól nyomja.

Egy ideig nem léptem be mondom megnézem milyen ez az új winteres event és sikerült egy rosszabb játékmódot beletenniük a mei snowballnál ezt a yetis borzalmat.

Az pozitívum, hogy beletesznek új pályákat, hősöket, de egyáltalán nem csigáznak fel, úgy mint mondjuk a hotsban. A hots legalább ingyenes, jót tett neki a 2.0-as változás, igaz eléggé elszaporodtak a gyenge játékosok, de mégis élvezetesebb vele játszani pláne csapatban, mint az ow-val, nem kényszerít rá, hogy hetente lenyomjak arcadeokat és nem csak a loot boxokért játszok hanem élvezem is. Nem igazán értem, miért vannak oda ennyiért az overwatchért mikor szerintem sokkal nagyobb a füstje mint a lángja.


2017. dec. 24. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Valóban túlértékelt játék. Igazából az emberek elfogultan imádnak mindent ami Blizzard, pedig az Overwatch egy eléggé tartalmatlan valami, és olyan ordító balanszproblémái vannak, amiket soha nem fognak korrigálni.
2017. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem, mert azt kaptam, amit vártam a videók, tesztek és barátaim tapasztalatai alapján.

Főleg a ranked érdekel, az meg olyan, mint a többi hasonló játéknál - LoL... - lehetne sokkal jobb, de pár hónap és olyan magas szinten leszek, hogy a játékosok miatti nehézségek sokkal alacsonyabbak lesznek, mint most.

2017. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én már a béta alatt is csalódtam benne. Egyrészt a stílusától: minden robban, repül, ordít, sikít, stb. Másrészt furcsa egy olyan FPS, amiben szinte nem is számít, hogyan célzol vagy helyezkedsz, mert a jókor, jó helyen elsütött képességekkel meccset lehet nyerni. Harmadszor: ha a társaid bénák, esélyed sincs győzni.
2017. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivel én megjelenés után próbáltam ki és az alapján döntöttem a megvásárlás mellett, illetve simán játszottam vele 500-700 órát ezért nem mondom hogy csalódtam benne, de tény hogy mostanában már nem köt le annyira mint megjelenéskor. Általában eventeknél szoktam elővenni egy kicsit játszani.
2017. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagy szám, hamar visszatértem a TF2-höz. Mondjuk sokba nem került mert WoW goldból intéztem.
2017. dec. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem bejön, a lootbox rendszer tény, hogy kissé béna, de alapvetően nem is azért játszok, mert 'lútbokszlútbokszlútboksz". Azért, mert alapvetően élvezem, főleg ha a barátaimmal együtt toljuk. Nem ezt tolom 0-24, de beleöltem már annyi órát, és bele is fogok még, hogy nyugodtan mondhassam, megérte. Meg hát, lássuk be, ez a játék elég pöpecül van megcsinálva. A karakterek és a lore, mint a legtöbb Blizzard játéknál, itt is megkapja a maga idejét, az animációk pedig példaértékűek a játékban. A játékmenet meg lehet hogy nem tartalmaz túl sok eredetiséget, és egy idő után leül, de addig szerintem épp elég szórakozást nyújt.
2017. dec. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Én nem csalódtam benne. Leárazva vettem. Nem játszok vele orrba-szájba, kb 2-7 órát játszok vele hetente. Azt kaptam, amit vártam. Gyors, élvezetes meccsek, "egyedi" grafika.
2018. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nem kényszerít senki arcade-ra, ha nagyjából ugyanannyi időt játszol competitive-ben, megvan a 3 lootbox. A saját döntésed, hogy zavar-e, ha nem szerzed meg őket minden héten.

A yeti hunter mode tényleg nem volt nagy szám, de mellette bent maradt a Mei snowball is (szerencsére, mert én egész évben vártam!).


Én kimondottan élvezem, nagyon tetszik az új hős, tetszik az "új" Mercy és úgy általában a legtöbb változtatással elégedett szoktam lenni. Viszont a hots-ot halálra unom, úgyhogy nem játszom vele... :D Ahogy mással sem nagyon, mióta megvettem az OW-ot. De ez egyéni ízlés kérdése. Ha meguntad, ne játssz vele, vagy szüneteltesd amíg újra kedved nem lesz hozzá.

2018. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

,,A competetive sokszor siralmas, mert gyenge játékosokat fogok ki míg az ellenfél csapata nagyon jól nyomja"


Szokásos sablon szöveg. Azért fogsz ki olyan társakat CP-ben, mert te azon a szinten vagy. Nincs ilyen, mint amit sokan előadnak, hogy nekik már Overwatch League-ben kellene játszaniuk, olyan prok, de mindig fullbéna, bronz alja játékosokat ad csapattársaknak. MMR alapján nem is tud, mivel azt figyeli a csapatok összeállításakor. Ahogy az se nagyon lehet, hogy közben meg az ellenfél full pro, stb. Meg azt írtad 2016-ban vetted meg a játékot. Ennyi idő alatt nem találtál senkit akivel tudnál menni compozni? Ilyen nem létezik, FB-n kapásból két OW-s csoport van, ahol lehet találni társakat és mehetsz velük CP-zni.

Azt, hogy azt írod unalmas lesz egy idő után a játék, stb. még oké, de ezt az állandó hisztit és másra mutogatást fejezzük már be, miszerint direkt a rendszer béna játékosokat dob be melléd és ezért nem tudsz fejlődni CP-ben. Azért nem tudsz feljebb jutni, mert nem fejlődsz. 1 szezonomban Silverben végeztem. Elkezdtem odafigyelni a játékra, összegyűjteni miben hibázok, javítani rajta, stb. következő szezonomban rá 1 hónapra pusztán a besorolókkal goldba kerültem. Ez nem olyan játék, hogyha nem gyakorolsz akkor nem fejlődsz.

2018. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#9 Igazából ebben van valami, többen megfigyelték, hogy az OW competitive rendszere forced 50/50 győzelem/vereség arányt produkál. Vagyis a játék szándékosan gyengébb, vagy erősebb ellenfeleket ad be neked, attól függően, hogy épp átlagon felül, vagy átlagon alul állsz a nyerésekkel, lényegében kierőszakolva az 50%-os győzelmi rátát. Nyilván aki jó játékos és/vagy jó csapatban játszik, az le tudja győzni a rendszert, és fordítva, aki nagyon béna, azon ez sem segít, de a játék igenis csal a matchmakinggel.
2018. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!