Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil 7-et megvettem,...

Resident Evil 7-et megvettem, de 4 lemez van benne, miért van benne 4 és mihez kezdjek velük? Melyikkel kel letölteni? Vagy 4 részből áll, vagy szimpla ha el veszik akkor marad még 3? Nem értem.

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Elfogyott a negyretegu lemezuk. Tudod hasznalni, csak egymasra kell oket tenni es ugy elinditani, akkor elindul a letoltes.
2017. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lemez telepítéshez való, nem letöltéshez. Nem fért rá egy lemezre, ezért több van. Amúgy kis se próbáltad, inkább vártál fél tízig és megkérdezted?

Ha Steames a játék, akkor a kódját a Steamen beaktiválva lehetőséged lesz a Steamről letölteni.

2017. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig volt jobb dolgom is. És szépen egyesével kell őket telepíteni?
2017. dec. 25. 08:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinted egyszerre kellene őket berakni?
2017. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, nem kellettek hozzá a lemezek, csak az aktivlókód.
2017. dec. 25. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan is elértünk abba a korba, amikor az emberek már annyira hozzá vannak szokva a Steam-hez hasonló platformokhoz, hogy azt sem tudják mi az a telepítőlemez.
2017. dec. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak telepítő kód kellett hozzá? Én meg az összes CD-t feltelepitettem rá
2018. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Igazából úgy is csinálhatod, ha lassú a neted, a lemez ezért is jó. Utána már csak a patcheket (és a DLC-ket) kell Steamről letölteni. De a lemezes telepítés ugyanaz, mintha Steamről húznád le.
2019. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!