Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends. A rúna...

League of legends. A rúna rendszer hogy lehet ilyen darab szar?

Figyelt kérdés

Vittem ma egy Kassadint. Nem bírtam befejzni a rúna oldalát ezért figyeljétek kaptam egy alap róna oldalt. Mágpedig az attack speedes adc-s rúna oldalt. Azt hittem sírógörcsöt kapok, hogy lehet valami ilyen kalap szar? Mert az.

Van mindig nekem egy saját összeállított electrocute-os rúnám ami a champjeim nagy részére elmegy, akkor miért nem azt adta be? Szerintem kassidin rohadtul nem adc, akkor miért adott annak való rúna oldalt? Annyira birom ezt a random g--iséget. Nem csodálom hogy free to play ez a játék, normális ember ezért egy forintot nem fizetne.

A alaprendszert kéne először rendbe rakni aztán másba bele kezdeni,de hiába is írom, majd megkapom, hogy nem értek hozzá meg velem van a baj.



2017. dec. 27. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Brühühü, a játék nem választ nekem oylan rúnaoldalt, amit én akartam"


Én a Riot helyében nem is ölnék bele annyi energiát egy rúnaoptimalizáló algoritmusba, csak azért, hogy néhány vérpisti ne kapjon agyvérzést.

2017. dec. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért szerinted ez normális, hogy egy mage assasin-nak bedob egy adc rúnát?
2017. dec. 28. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem várom el a játéktól, hogy helyettem gondolkozzon. Le kéne szállni a magas lóról, öcsi.
2017. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudod én nem a játékban élek, ezért nem tom fejből melyik rúna mit csinál.
2017. dec. 28. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom pontosan fejből, hogy mindegyik rúna mit csinál. De ráviszed az egeret és elovasod. Ennyi. Azt meg ne várd el, hogy a játék helyetted gondolkozzon. Amúgy meg ha általános (tehát nem hősönkénti speciális) rúnaoldalakat akarsz használni akkor csinálj olyanokat. Amúgy meg szerintem elég egyértelmű, hogy neked kell kiválasztani a rúnaoldakat és nam a játéknak.
2018. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vagy azt teszed mint az előttem szóló,vagy mondjuk felkészülsz és meccskeresés előtt raksz össze egyet,ha tudod kb mit akarsz vinni. Mert savazhatod itt a Riot-otde ezt te cseszted el :P
2018. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!