Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox game pass játékokkal...

Xbox game pass játékokkal csak addig lehet játszani, míg game pass van a konzolon?

Figyelt kérdés
live goldom van, és most csak 200 forint lenne egy hónapra a game pass.de mikor meg akartam venni, úgy olvastam, hogy utána vonni fogják a 2500 fotintot a számlámról.Lehet, hogy félreolvastam?nem vagyok nagy angolos sajna.
2018. jan. 6. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
200 ft az első hónap (ha még azt írja ki, mivel leárazásokkor kerül ennyibe), és utána havonta vonja le a 2500-at. Szóval 1 hónapig nem vonja még azt a 2500 ft-ot. De le is lehet állítani a feliratkozást.
2018. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem.még egy kérdésem lenne.szeretném megvenni a battlefield 1et, de láttam, hogy az bennevan az ea accessben is.az teljes játék?mert akkor évi 6000 ért jobban megérné úgy megvenni.
2018. jan. 6. 19:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal igen, teljes játék, de a DLC-ket nem tartalmazza. Xboxnak nagy előnye ez, lehet úgymond 'kölcsönözni' a játékokat.
2018. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz megjelenéskor játszani akkor az EA Access nagyon megéri szerintem, minden EA játék belekerül, gyakran egy évet sem kell várni. A DLCket is bele szokták tenni néha.


A Game Pass már más tészta, jóval több játék, de nem tudod mi lesz benne, sok a szemét is és drágább. Azzal számolj, hogy az évi kb 30e.

2018. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom hogy sok lenne a szemét a game passban, jó játékokkal van teli, csak mindenféle ízlésnek meg akar felelni, és ezt nagyon jól teszi. Vannak apróbb játékok, tripla AAA címek, gyerekeknek való, minden műfajban látsz játékokat, ennek csak így van értelme.


Érdemes kifogni a vásárkori 200 ft-os első hónapot, és lehet cancelezni a gamepasst ha épp nem akarod használni. :)

2018. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azt még megkérdezném, hogy mi az a DLC?
2018. jan. 11. 00:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Lényegében minden ami a játékhoz utólag letölthető kiegészítő. Ami nincs rajta a lemezen. A legtöbb DLC külön pénzbe kerül. Lehetnek ezek egyszerű skinek, jobb fegyverek, új pályák vagy akár külön történettel rendelkező nagy "játék a játékban" kiegészítők.
2018. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
okés.köszönöm a segítséget
2018. jan. 11. 22:04
 9/12 anonim válasza:
Én kipróbáltam a 14 napos verziót utána néztem a fiókom és számlázásnál ott volt hogy 9,99 eu sikertelen fizetés,ha nem fizetem be akkor minden hónapban ennyivel nő a tartozásom vagy hogy van ez?
2019. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ha bejelentkezel az xboxos profiloddal akkor az Egyéb/Szolgáltatások és előfizetések menüpontban lemondhatod a passt vagy a goldot. Nem érdemes úgy hagyni mert ha felgyűlik a profilodon a tartozás akkor letilthatják amíg ki nem fizeted.

2019. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!