Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van értelme számítógépes...

Van értelme számítógépes játékokkal játszani?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok már elég rég óta érdekel a számítógép/informatika és annak több ága. És mint sok más ember én is szoktam játszani. Mostanában azt érzem a lejátszott percek/órák után hogy nem látom értelmét itt ülni és játszani. Informatikát tanulok az iskolámban, azon belül C# nyelven programozunk. Sokszor inkább egy programot vagy esetleg játékot inkább szívesebben írok meg mint hogy játsszak bármivel is. Az iskolámban elég kevés ember érti de én megtudtam írni bármilyen programot (amit eddig a tanár feladott). Sajnos többiek miatt elég lassan haladunk és már kezdem unni ugyanazt a programot leírni kb. századjára. A jövőmet nézve inkább programozzak itthon is? Szeretném hallani a ti véleményeteket (főleg azokét akik profi szinten programoznak és nekik is hobbijuk voltak régen a pc-s játékok).
2017. aug. 31. 13:29
 1/8 BREADKING válasza:

Sajnos az iskolába nem lehet megtanulni programozni

ennek több oka is van. Muszáj otthon is foglalkozni vele. Egyébként nem lehet hogy olyan játékokkal játszol amiket nem élvezz el?

2017. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne értelme. A játékoknak köszönhetően ismertem meg a feleségemet és szereztem a mostani munkámat is. A videojáték épp olyan hobbi, mint az olvasás vagy a horgászás, csak valamiért még mindig tapad hozzá valamiféle szégyenbélyeg, ami miatt szégyellni kéne.
2017. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az angol tudásom 85% a játékok miatt van (az angol tanáraim nem a legjobbak). Olyan játékokkal játszok amiket élvezek/élveztem. Elhiszem hogy csak otthon lehet megtanulni programozni hiszen osztálytársam is csak a Minecraft miatt tud Java-val programozni. Nem fogom ott hagyni a játékokat de szerintem mostantól több időt ölök bele a programozásba.
2017. aug. 31. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A videójátékoknak pont annyi értelme van, mint az összes többi hobbinak.
2017. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az informatika, programozz egy kicsit otthon is. Nem hátrány, ha előrébb vagy mint az osztálytársak, lehet hogy nekik nem is az a céljuk mint neked.
2017. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. :)

Válaszokat várok még. :D

2017. aug. 31. 22:51
 7/8 anonim válasza:

nemtudom milyen játékokon játszottál de ha nem látod értelmét játszani azon a játékon keress egy olyat ami tetszik ajánlom a Dark souls 2,3 annyi játék van már csak meg kell nézni melyik tetszik neked.Nekem a Dark souls 2 igazi élmény volt végigcsinálni

Olyan kidolgozott a játék és persze az amikor legyőzöd a Bosst ami kb 8-szor már megölt én ezekért szeretek játszani a játékokkal legyen valami kihívás benne

2017. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Cs:go-ztam két évig (ne kérdezd hogy bírtam) de már nem látom értelmét mindig felidegesíteni magam egy játékon. Azon Kívül a Rocket League egy hatalmas élményt nyújtott.

Heartstone-al játszottam még, meg még néhány Offline játékkal amibe néha előfordult a multy is. (Pl. Sniper Elite 3). Meg ott volt régebbről a PayDay 2 is amivel szerintem a mai napig játszanék, csak nincsen kivel. És maga a programozás már sokkal jobban érdekel mint a játék. Szívesebben lennék a játék készítők között mint a játékosok között. (Nem kizárt hogy egyszerre vagy mind2). Sok nosztalgia elő jön mint amikor meghallom a Need for Speed Underground 1-2 bármelyik zenéjét. Aránylag sok játékkal játszottam már. Viszont a dark souls 2-őt lehet megnézem.

(Bocsi a helyesírási hibákért.)

2017. szept. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!