Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vennétek meg...

Melyik játékot vennétek meg az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Igazából mindegyik tetszik


NFS Payback

Assassin's Creed Origins

Star Wars Battlefront II



2018. jan. 6. 20:04
 1/6 anonim válasza:
Én az Origins-t!
2018. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát figyelj attól függ melyik stílushoz állsz inkább közelebb. Én pl. nagy autó b**i vagyok ezért az NFS-t tervezem megvenni. Viszont az EA kapzsisága miatt túl sokat kell farmolni,avagy vásárolni dolgokat ahhoz hogy legyen esélyed versenyeket nyerni,költeni meg tudják ki fog ha már egyszer megvettem..az édesanyjuk,de ezt már javították mert sokan panaszkodtak,legalábbis ezt hallottam. AC-val meg úgy vagyok,hogy inkább a Prince of Persia oldalán állok,azaz hogy abból kellett volna több részt csinálni,nekem nem bejövős annyira. A Star Wars-ról pedig egy haver beszélt aki nagy szakértő e téren és azt mondta,hogy nem éri megvenni. Szóval összességében azt mondom,hogy az AC-val járnál jobban,a Payback valahol egy Forza Horizon 3 copy is,csak az én autó mániám miatt fogom megvenni,ez nem azt jelenti,hogy rossz,csak az AC inkább megérősebb.
2018. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is nyomom a Forza Horizon 3-at, ezért sem tudom, hogy mennyire lenne jó megvenni a Paybacket most. Félek, hogy nem nyújtana akkora örömet, mint a Forza.


A Battlefront II esetében szintén tartok a mikrotranzakcióktól, vagy az esetleges pay to win rendszertől, ha van neki.

2018. jan. 6. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Batllefront-ot semmiképp se!!!!

Jo meg minden de lehet megunod a régi pályákat es venned kell 5000ft-ért season passt, aztán ha nem veszel jól leszednek a seasonpassos fegyverekkel...Meg ott van a gépigény is...

NFS meg tényleg ha autós b**i vagy ( nem rossz az :D )

AC Orogins meg egész király lett, hatalmas játéktér remek grafika (ha jo a géped) bár nekem nem tetszik ez az újfajta fegyvervalasztas...

2018. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy csattogós lepkét! Jobban jársz vele, mint ezek közül bármelyikkel. :)
2018. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg most akarsz vásárolni, mikor már az összes karácsonyi vásár véget ért? Te tudod...

A fenti három közül AC Origins, gondolkodás nélkül.

2018. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!