Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX 360 Arcade, pár kérdés,...

XBOX 360 Arcade, pár kérdés, vélemények?

Figyelt kérdés

-Egy játék mentés átlagban mekkora? (Mennyire szükséges vinyó? Kb hány játékra elég az 512mb?)

-Arcade-hoz is lehet később vinyót rakni ha úgy alakul? (Gondolom igen, de azért rákérdezek.)

-Amelyiken van HDMI, azt ugyanúgy rá lehet kötni egy sima (nem HD) tv-re? Csak a régieken nincs HDMI?

-Mi van az arcade csomagban? (Netkábel, 1 v 2 kontroller, stb?)

-Új flash-elt készüléket vett valaki garisan? Ha igen, hol, mennyiért, meg van elégedve vele?

-Használt, eredeti játékokat (hol) lehet olcsón venni?

-Mire lehet játékon kívül használni?


Ha még eszembe jut valami, majd rákérdezek kommentben.


2010. jún. 5. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1 játéktoll függ de már ahoz is kell memoria hogy baraokod a gamét


2 persze akkár 240 gigásat is


3 igen


4 kábelek a gép +1 kontroler


5-6 nézd meg a Vaterán


7 film zene ha van neted letöltés megmég csomo minden

2010. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi!


1. gondoltam, azért kérdeztem úgy hogy átlagban


5. vaterán nem hiszem hogy adnak garit rá


7. az a csomó minden érdekelne :D (pl olvastam olyat hogy lehet msn-ezni rajta, de böngészni a neten nem lehet vele stb... ilyenekre lennék kíváncsi, azt tudom h lehet játszani, filmet nézni, zenét hallgatni, neten játszani)

2010. jún. 5. 17:40
 3/14 anonim ***** válasza:
512 mb nem sok, főleg ha felmész xboxlive-ra. És miért ne mennél? A nélkül én már rosszul lennék (online multi, trailerek, demok, chat, hírműsorok, stb.) Premium nem drágább sokkal, inkább azt választanám. 1 kontroller. HDMI csak az elite gépeken van, egyébként igen, van kábel sima tv-hez is, meg átalakító HD tv-hez is (nem HDMI!) Garisan szerintem nincs flashelt konzolt. Használt eredeti játékokat (meg nem használtat is) Budapesten lehet venni a olcsón (hová valósi vagy?). Egyébként nézhetsz rajta dvd-t, avi-t, hallgathatsz zenét, plusz a live-ról ezer egy dolgot tölthetsz még le hozzá, haverokkal beszélhetsz ott, ilyesmi.
2010. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Békés megyében lakom.

Találtam egy oldalt, ahol új, flash-elt gépeket árulnak, 1 év garival. (Kecskeméten) Haveroknak nincs xbox-a úgyhogy live-ot amúgy se biztos hogy kihasználnám. Használt konzolt nem szívesen vennék (gari miatt), néztem újat 41k-ért de azon meg csak eredeti játék megy, amiből ha veszek 5öt, már annyit elköltöttem mint amennyibe a konzol volt... Aztán találtam flasheltet, garival (csak ugye nem microsfot-os gari, de ugyanúgy teljeskörű) 48ért... Na mind1 még úgyis csak gondolkozom és gyűjtök rá :D

2010. jún. 6. 09:50
 5/14 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy 512 mb (nagyjából) 2 játékra elég, vagy 20ra vagy többre? Mert úgyse játszanék egyszerre sok játékkal... Szeretném olcsón megúszni. (Tudom, hogy ha később veszek vinyót lehet hogy összességében többe fog kijönni egy Arcade, mintha alapból jobbat vettem volna. De ennyi erővel vehetnék egyből elitet, mert ahhoz van a legtöbb dolog :D)
2010. jún. 6. 09:57
 6/14 anonim válasza:
Én vateráról vettem 3 év garival. Új és flashelt. Nekem elite van és jó, hogy rá tudom rakni a hdd-re a játékokat, mert így nem hangos és fejkímélő is. Úgy tudom van olyan flash is, amivel mehetsz live-ra és nagy valószínűséggel nem bannolnak. Jasper alaplaposat vegyél! Ha van még kérdés írj.
2010. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Játékmentésekre elég lesz. Egy ideig. Azért 20-nál több játékra jön ki szerintem, de azért annyira nem sok, ha nekiállsz töltögetni hozzá.
2010. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem mennyiért vetted? Én most 65ért tudok elitet, 1 év teljes +2 év 3led garival. Flash-elt, Jasper-es. A srác is azt mondta, hogy lehet vele live-ozni csak vigyázni kell milyen játékot teszek bele. Igaz, én még mindig Arcade felé húzok, az "csak" 48k..

--


Nekem pl 20 játékmentésre is elég lenne azért kérdezem.

2010. jún. 9. 10:03
 9/14 anonim válasza:
65-ért. Nem tudom mennyi helyet foglalnak a mentések, általábal elég keveset, de van amelyik 20mb körül is lehet. Persze ez se nagy és ritka az ilyen. Az arcade hátránya csak annyi, hogy hangosabb és hamarabb tönkremehet az olvasófej. Ha live-on is gondolkozol, oda már tuti elit kell a letöltések miatt. Viszont, ha bannolnak, akkor a garancia is ugrik talán. És hallottam olyat is, hogy letiltják a hdd-t. Vki azt mondja igen, vki azt, hogy nem. 20 játék mentésére sztem elég 512mb.
2010. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

65 nekem most kicsit sok lenne :/ Később lehet hogy vennék vinyót az Arcade-hoz is, addig sztem elég az 512...

Hangosabb? Belülről nem ugyanaz egy Elite meg egy Arcade? Az olvasófej gondolom azért mert nincs vinyó, így többet van használva. Vagy az olvasó miatt mondod hogy hangosabb?

Live-ban nem vagyok biztos hogy nagy szükségem van rá... (Bár olvastam ilyet, hogy pl fel lehet menni msn-re a boxról, azt például használnám (ha tényleg van ilyen) igaz az nem live szerintem, csak ha jól tudom ha van net akkor egyből csatlakozik a live-ra)

A vinyóról meg én úgy tudom hogy nem lesz semmi baja ha bannolnak.

2010. jún. 9. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!