Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a Batman - Arkham...

Mi történt a Batman - Arkham Knight-ban ennél a résznél?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, hogy idő előtt meg tudom, mert annyira nem tudok angolul és magyarítás sincs még.


Amikor a 4 nukleáris töltetet kell "hatástalanítani" és időben azt hiszem visszaugrunk, mikor Gordon-nal kell lenni. Akkor mi történik? Nem esik le. Valamit Joker véréről zagyválnak, de a részletek annyira nem is fontosak.


Csak az érdekelne, hogy a toxikus gáz miatt látja Jokert mikor megint visszatérünk Gordon irányítása után ugyanabba a terembe ahol a 4 töltet volt?


(Tudom ezután állandóan az ő hülyeségeit kell majd hallgatni, mert egy ideig elvittem régebben.)


2018. jan. 27. 05:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Arkham Cityben Joker haldoklik, és a mérgezett véréből átömlesztést ad Batmannek és belecsempész egy adagot kórházakba is. Eleinte ettől Batman is legyengül, de Alfréd készít neki ellenszérumot, ott még azt hittük ezzel meg lesz minden oldva. Csakhogy a Knight-ban kiderül, hogy a vértől lassan Joker disease alakul ki, ami gyógyíthatatlan és szép lassan Jokerré változtatja az áldozatot, emiatt hallucinálja Batman mindenhova oda és emiatt lesz egyre nehezebb nem hallgatni rá, sőt a game végén küzdeni kell vele hogy ne vegye át az uralmat.

A Gordonos flashback ezt hivatott elmagyarázni.

2018. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!