Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Joker szájával mi történt?

Joker szájával mi történt?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást írnak, a Batman fimlekben az apja csinálta, a képregényben Batman arcon lőtte. Mi történt?

2012. okt. 4. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Én úgy tudom hogy batman és joker mélytorkosdit játszott,és batmannak méretes szerszáma kiszakította Joker pofáját,de ez az egyik teória.
2012. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Batmannek tényleg méretes a szerszáma? :O
2012. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit gondoltál,ugye pénzes gyerek volt pénze szerszám nagyobbításra...
2012. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg mindenhol máshogy történt. Nincs állandó teória. De szerintem a legismertebb az az, hogy beleesett egy löttybe, és attól torzult vigyor az arcára (meg ugye fehér lett a bőre és zöld a haja).

Nolan trilógiájában pedig 2 esetet hoz fel Joker, az egyik ugye, hogy az apja csinálta, a másik pedig, hogy a felesége miatt vágta fel a száját, de ezért a nő elhagyta őt. De nem tudni, hogy melyik igaz, a filmből azt se tudjuk meg, hogy honnan jött, csak hirtelen megjelenik egy pszichopata és rettegésben tartja a várost. :D

2012. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bakos Emma ***** válasza:
A rajzfilm szerint egy zölt lötybe belezuhan. Másik sztori szerint amikor mán Joker volt (fehér volt a bőre és zöld a haja) akkor a börtönben megverték,és "gödröcskék" lettek az arcán.
2013. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Biró Borbála válasza:
100%

Én ezt találtam:


Joker eredettörténete a cselekményben elszórt visszapillantásokban tárul az olvasó elé. Ez az eredettörténet azonban nem feltétlenül hiteles, mivel a Joker tébolyult emlékeit mutatja be. A történet végén maga Joker jelenti ki, hogy ő is „egyetlen rossz nap” miatt őrült meg, de arra pontosan nem emlékszik, hogy mi is történt vele akkor. Egyszer így emlékszik rá, egyszer pedig úgy.


A névtelen férfi, akiből később megszületett Joker, laborasszisztensként dolgozott, azonban feladta biztos állását, hogy álmát követve humoristának álljon. Viccein azonban senki nem nevetett és kínosan felsült közönsége előtt a színpadon. Végső elkeseredésében, hogy el tudja tartani várandós feleségét, Jeannie-t, beleegyezett két bűnöző ajánlatába, hogy segít nekik betörni abba a vegyi üzembe ahol egykor dolgozott. Miközben a terven dolgoztak a rendőrség felkereste a férfit, hogy közöljék vele a tragikus hírt: a feleségét halálos baleset érte. A nő ki akart próbálni egy elektromos cumisüveg melegítőt melyben rövidzárlat keletkezett. A hír hallatán a férfi teljesen összeomlott és megpróbált visszakozni a betöréstől, hiszen szeretett felesége, akiért az egészet vállalta, immár nincs többé. A két gengszter azonban hajthatatlan volt.


A vegyi üzemnél a két bűnöző egy vörös sisakot adott a férfire, egyrészt azért, hogy ne ismerjék fel, másrészt pedig, hogy így tévesszék meg a rendőrséget egy ál-mesterbűnöző, a Vörös Sisak létezésével. Az üzemben azonban váratlan ellenállásba ütköztek és a biztonsági őrök lelőtték mindkét bűnözőt. Eközben Batman is megérkezett a helyszínre és megpróbálta elfogni az általa egyetlen személynek tartott Vörös Sisakot. A férfi megijedt Batmantől, és ahelyett, hogy egyszerűen megadta volna magát, beugrott az üzem egyik mérgekkel teli tartályába. A férfinek végül a csőrendszeren keresztül sikerült kijutnia az üzemből és megszöknie Batman elől. Mikor azonban levette sisakját, szembesülni kellett vele, hogy a vegyszerek teljesen kifehérítették a bőrét, az ajkait vérvörösre, haját pedig zöldre színezték. Ennek a végzetes napnak a szerencsétlen eseményei kergették az őrületbe a férfit, akiből így megszületett Joker.


Remélem valamicskét tudtam segíteni,bár abban én is egyetértek,hogy mindenhol más az elképzelés,hogy miért is torzult el...

2014. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az utolsóhoz annyit tennék hozzá, hogy Jack Napier volt a neve
2014. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én úgy hallottam az apja dühös volt fogta a kést és felvágta
2016. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan kötött, sok változata van, a Gotham c. sorozatban például vigyorral az arcán halt meg, majd mikor újraéledt egyszerűen levágták az arcát és így varrták vissza a fejére.
2018. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!