Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mystic messenger?

Mystic messenger?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már kb 5 napja jatszok a mystic messenger játékkal.

Az 5.nap bad endinget kaptam.


Hallottam hogy vannak ilyen routok.valaki emondana hogy tudom megnezni vagy honnet tudom hogy kinek a routját jatszom?


Es magat a route szót is elmagyarazna valaki?


Valaszokat elore koszi☺🤗



2018. jan. 31. 15:08
 1/3 anonim válasza:

Route - az "út"-ja az adott srácnak, akinek a történetét játszod.

Az 5. naptól kezdve már csak egy fiúval jöhetsz össze, akitől az elmúlt napokban a legtöbb szívet kaptad. Illetve különböző sztorikban eleve csak 2 vagy 3 választási lehetőséged van. Pl. Casual story (Zen, Yoosung, Jaehee) Deep story (Luciel, Zen) Another story (V, Ray)

2018. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*bocsi elírtam Deep story (Luciel, Jumin) :D
2018. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Ez egy útmutató. Döntsd el előre, hogy kinek a routeját akarod kijátszani, és az original storynál meg tudod nézni, hogy milyen válaszokat kell kapnod az első 4 napon, hogy megszerezd az illetőt. Ha megvagy az első 4 nappal, akkor válaszd ki annak a nevét, akinek a routeját megkaptad a current suggested play order alatt, hogy lásd, hogy milyen válaszokat kell adnod a következő 7 napon a happy endhez..


+ ha happy endet akarsz, akkor erre az oldalra is szükséged lesz:

[link]

Kapni fogsz random emaileket, és ha sokat elszúrsz, akkor max normal endet kapsz.


Persze nem kell az egészet végigpuskázni; az első route után szerintem bele lehet jönni önállóan is, addig viszont segít belerázódni :D

2018. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!