Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem rosszabb érzés egy olyan...

Nem rosszabb érzés egy olyan ember ellen veszíteni, aki kis pisztollyal ölt meg?

Figyelt kérdés

A pay to win játékokban ugyebár azért fizetsz a játékért hogy előnyöd legyen azokkal szemben akik nem fizetnek.

A kiadóknak az a személy is fizet a játékért aki nem költ rá pénzt, ő csak több időt öl bele és ezáltal hozzájárul a online lévő hátrányos játékosok létszámának növekedéséhez. Ezáltal a fizetős játékosoknak adnak élményt hogy az előnyüket élvezzék. De nem rosszabb érzés ha egy olyan játékostól kapsz ki, aki szimplán csak jobban játszik mint te, annak ellenére hogy neked meg volt az előnyöd? Én legalább is ezt érzem. Jó érzés amikor egy premium noob kiakad és caps lockal őrjöngve szid engem, mert semmire sem ment ellenem a fullos cuccaival.


2018. febr. 4. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, én nem játszok p2w meg f2p játékokkal

az utolsó amit kipróbáltam az a GitS First Assault volt, de az inkább technikai okok miatt volt élvezhetetlen mintsem a fent említett formulák miatt

2018. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még soha nem találkoztam olyan multiplayer játékkal, ahol pénzért számszerű PvP előnyt lehetne venni. Melyik az a játék, amiről te beszélsz ("egy premium noob kiakad és caps lockal őrjöngve szid engem, mert semmire sem ment ellenem a fullos cuccaival."):
2018. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 az utolsó ilyen játék amivel játszottam (értve úgy hogy pénzért érdemi fölényt biztosító fegyvereket lehetett venni) a Combat Arms volt, igaz azzal utoljára szerintem több mint 8 éve játszottam, és igazából sok értelme nem volt megvenni a dolgokat mert pofonegyszerű volt hackelni a játékban aztán ha bannolták az embert nagy kaland, regisztrált újra, úgyis f2p volt
2018. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Európában többségénél csak gyorsítják a fejlődést, esetleg kinézetet kapsz, de valódi, normális, nagy előnyt kb egyik se.

Lásd crafting: Szívhatsz mondjuk 3 hetet egy tárgy fejlesztésével, vagy megveszed a pénzes cuccot és megvan 3 perc alatt. A lehetőség megvan rá, hogy kifarmold rendesen.


Az egyetlen ahol talán ilyen van, az mind koreai meg egyéb ázsiai játék, pl Blade&soul.

2018. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!