Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Építgetős stratégia játékot...

Építgetős stratégia játékot valaki ajánl?

Figyelt kérdés

Szeretem az ilyen tipikus fejlődős, építgetős de stratégiát igénylő játékokat. Olyan is érdekel, ahol pl. házat kell megtervezni megrendelőknek vagy hasonló :)

Tud valaki nekem ilyen játékokat ajánlani?

Pl. Sims, Prison Architech stílusúakra gondoltam.



2018. febr. 5. 20:45
1 2
 11/16 he84 ***** válasza:
Tudtommal az MCEdit egy kiegészítő progi a Minecraft-hoz, nem helyettesíti az egész Minecraft-ot. Legalábbis játszás terén nem, főleg nem túlélőben.
2018. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11: Igaz, viszont a program kezelhetősége, felépítése miatt kicsit olyan, mint egy stratégiai játék (rts). Persze nem pótolja, magát a játékot, de ha az építkezésen van a hangsúly, akkor önmagában is megállja a helyét. Ám, ha kalandozni is szeretne a pályán, akkor kell hozzá a Minecraft is, természetesen. :)
2018. febr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 he84 ***** válasza:
Aha oké. Ám tudtommal inkább arra való az MCEdit, hogy már legenerált Minecraft világokban módosítsunk kívülről ezt-azt és hozzátegyünk ezt-azt. Azóta jobban utánanéztem és elvileg ez az elsődleges célja.
2018. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ok. Nem akarok egy szaros programon vitatkozni.


Egyébként most láttam egy játékot: Struckd: 3D Game Creator. Valami építkezős dolog, amiben különböző küldetéseket is lehet csinálni. *Még, a kérdésre válaszolva. :)

2018. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, érdekesek, megnézem őket. De jöhet is még! :D

Esetleg ilyen kifejezetten házépítős játékot (pl. jön egy megrendelő, hogy építsek neki egy házat és nekem pedig valamilyen keretből meg kéne oldanom) nem tudtok? :)

2018. febr. 10. 20:49
 16/16 he84 ***** válasza:

Jut eszembe, esetleg még a Sims-ben tudsz építkezni. Vannak olyanok is, akik vagy főleg, vagy csakis arra használják. Leginkább a Sims 2-ben, vagy a Sims 4-ben ajánlom az építkezést. Ezen belül van itt hozzá némi segítség, avagy ötletadás:

[link]

Itt nézelődj a Barkácstippek lapfülön belül.

2018. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!