Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud ajánlani pár...

Valaki tud ajánlani pár végigjátszós játékot Xbox 360-ra?

Figyelt kérdés
Olyasféle jobb grafikás, jobb alapsztoris játékra gondolok, mint pl. a Beyond: two souls.

2018. febr. 7. 15:11
 1/4 anonim válasza:

Ha szereted a szerepjátékokat, akkor ajánalni tudom a Kingdoms of Amalur:Reckonint-ot, hatalmas játék, csak elég rövid, kb. 10óra alatt ki lehet játszani, de az a 10 óra is megéri, + van hozzá 2 DLC.. és persze ezeket mindet lelehet szedni torrentről

Ha lövöldözős típus vagy, akkor Call of Duty black ops 3

Vagy ha autósat szeretnél, akkor pedig Forza horizon, ezeknek mind király grafikája van... ha leírod, mi érdekel, akkor tudok még párat ajánlani

2018. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beyond az nem ilyen sétaszimulátor, vagyis nem igazán játék hanem egy interaktív mozifilm? Ha ilyet szeretnél akkor Ott van az össze TellTale játék (Walking Dead, Wolf Among Us stb stb) és a Life is Strange. Xbox Onera van egy szinte teljesen ilyen játék a Quantum Break.


Rendes 360 játékok közül talán az Alan Waket tudom ajánlani abban nagyon sok sztori van, de játszani is kell (túl kell élni egy elhagyatott erdőben/kisvárosban ahol szellemek tanyáznak).


Ezen felül még a Mass Effect 1-3 ami eléggé sztori alapú, viszont jó sokt kell benne lőni. Ha jól emlékszem a 2-3 részben már van "sztori" mód, ami a harcot szinte teljesen kiveszi a játékból és a hangsúly a beszélgetésen meg a mászkáláson van.

2018. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kingdoms of Amalut tényleg nagyon jó, de az egy open world játék, nekem 65 óra volt mire mindent megcsináltam benne, és csak egy guildbe csatlakoztam.
2018. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Első, ne haragudj, én szavaztalak le, fel akartalak szavazni mert egyetértek a kommenteddel, de touchpadon elcsúsztma, és nem lehet visszacsinálni...)
2018. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!