Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 4000 dbos puzzle, gyári hiba?

4000 dbos puzzle, gyári hiba?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges az egy 4000 dbos puzzlenél, hogy:.. elkezdtem a széleit körbe kirakni, azonban többszöri átrakás után is a felsö és az also sornál mint ha lenne egy törés, vagyis jobbrol számitva alul és felül is a 29. puzzle nem teljesen passzol össze a 30. al. Lehetséges hogy ez gyári hiba?

2018. febr. 8. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

az ilyen puzzle-öket nagy mennyiségben nyomják, viszont a vágószerszám fix, ezért inkább darabok szoktak hiányozni, mintsem ne menjen össze.

Elviekben az egész egy nagy lapra van rányomva, majd azt vágja szét egy gép, így nem lehetséges ilyen hiba gyártásból eredően.

Ettől függetlenül persze ha leesett belőle 2 db és mondjuk volt a földön 4db és két rosszat dobtak bele, az gáz, de előfordulhat (bár majdnem 0% az esélye)

2018. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mégis rosszul raktam össze, mert a szélesség és a hosszuság az megvan...még párszor szétszedem szerintem . .
2018. febr. 8. 14:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy darab puzzle, aminek az egyik felét sehova se tudom beilleszteni, a doboz tartalmát egyesével átnéztem abba nincs, .. ugyhogy tuti hiányzik, ilyenkor tudok reklamálni a netes boltnák ahol vásároltam?
2018. febr. 8. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább a cégnél reklámalj aki gyártotta, ha Küldessz képet, és egyértelműen ők hibáztak akkor akar lehet küldenek újat is!
2018. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És igazam volt! Tényleg törés van benne, mert feljebb minden összepasszol, csak tolodik felfelé egy mm.t. Kicsit selejt gyártmány, pedig a Castorland általában minőségit gyárt. De köszi a válaszokat :)
2018. febr. 10. 13:31
 6/6 Szim44 válasza:
Lehetseges nagyon is en is most fejeztem be egy ugyanigy “eltort” ikertornyos trefl puzzlet...sokaig boszankodtam de alul is felul is szabalyosan elvolt csuszva egy helyen vegig
2019. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!