Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem akarok félni, hogy oldhato...

Nem akarok félni, hogy oldhatom meg a problémám?

Figyelt kérdés

nem merek az osztálytársaim/idegenek előtt enni.

félek, hogy csúfolni fognak, amiért ennyit eszek, és emiatt vagyok dagadt. plusz szerintem nagyon csúnyán eszek, és még morzsázok is. nagyon-nagyon félek emberek előtt enni. hogyan tudnám ezt a szorongást feloldani? 13/L



2017. ápr. 12. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetoen jogos dolog miatt szorongasz, tehat ebben az esetben azt javaslom, hogy tanulj meg szebben enni. Felnott fejjel se ehetsz majd ugy mint egy ösember, jobb ha minel elobb megtanulsz tarsasagban etkezni.

Amugy ha zavar hogy sokat eszel - HA tenyleg sokat eszel - akkor egyel kevesebbet. Elso par alkalommal lehet ehes maradsz de meg fogod szokni ha otthon sem zabalsz be utana. Igyal egy pohar vizet esetleg, az segit kicsit az ehsegben.

2017. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha menzan eszel,akkor ugyis csak annyit kapsz mint a tobbiek.Ha otthonrol viszel kajat,akkor valami olyat vigyel ami nem morzsazik meg stb.Bar errol nem feltetlenul te tehetsz,vannak ilyen etelek.De volt mar,h valaki beszolt amiatt,ahogy eszel?
2017. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nagyon sokszor szólnak be, hogy ne egyek, mert dagadt vagyok. nagyon sokat éhezzettem magam, több napon keresztül. 160 cm vagyok és 58 kg..
2017. ápr. 12. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Testtömeg-index kalkulator eredmenyed:



Kedves Hölgyem! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexû emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggõ krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

A legtöbb hölgynek ilyen idõsen még normális a súlya, ám ez az évek elõrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb idõben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!



Tehat nem vagy dagadt kicsit sem. Ne hallgass rajuk, csak azert szekalnak mert latjak, hogy hatassal vannak rad. Ha nekem mondanak ezt, mikozben akkora lennék mint te es a megszokott adag kajakat enném, rajuk neznek es kb annyit mondanék "aha" kerek szemekkel es ennek tovabb. Mert tudom hogy hulyeseget mondanak tehat nincs ram hatassal. Ertesz?

2017. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, már nagyjából nem foglalkozok velük. ezt a problémám pedig úgy oldom meg majd, mint eddig is: nem eszek tízórai szünetben. majd itthon. köszönöm a válaszokat!:)
2017. ápr. 12. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!