Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol. Mi ez a óriási lose streak?

Lol. Mi ez a óriási lose streak?

Figyelt kérdés
Nem értem. Kb másfél hete az van, hogy a napi 5-6 meccsből 1-et ha nyerek örülhetek a pofámnak. A múlt héten kb 3-szor bot game-re kellett mennem a first winért. Egyszerűen totálisan kiégek. Nem tudok nyerni egyszerűen bármit csinálok. Ez kb meddig fog még tartani? Már elegem kezd lenni, hogy semmi sikerélmény nincs csak a kiégés minden nap.

2018. febr. 22. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talán ez nem a te játékod.
2018. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve játszok.
2018. febr. 22. 22:23
 3/18 Mádár0218 ***** válasza:
Lehet szarul megy most ennyi
2018. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

attol hogy 1 eve jatszol nem biztos hogy jol megy

a lose nak pedig nyilvan koze van hozzad is nem csak a csapat hibaja, tudom nehez el hinni de igy van, inkabb nem mondom el hogy en hany rankot estem vissza

2018. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy nem az én hibám a lose. Szerencsére a ranked az elég jól megy b3-ból s4 eddig 70% feletti winrate, csak a normál game-k ilyen szarok mostanában.

De lehet megtört a jég, mert most wineltem zsinór 2 gamet.

2018. febr. 23. 20:31
 6/18 anonim ***** válasza:
Biztos az a baj hogy a jövôbe néztél, hogy mászni kell a ranglétrán, na hajrá, legyünk túl rajta és nem az volt a fejedben hogy, na most ezt meg kell nyerni különben sz@r lesz. Hiányzott a lelkesedés és máson járt az agyad. Egy kis halk zene sosem árt
2018. febr. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Linkelj opgg-t
2018. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Na most már a rankedek totálisan szarok.

A cspat összeállítások fenomenálisak. Kapom a first season silvereset enemybe meg olyanokat akik, akár több éve játszanak. Nagyon jó mondhatom. Unfair szar.

2018. febr. 25. 11:53
 9/18 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy több éve játszanak, ugyanúgy silver playerek, ők sem játszanak jól, meg te sem.
2018. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Aki meg first season-jét tölti, az meg ezt a szintet se üti meg....
2018. febr. 25. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!