Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol. Mi ez a óriási lose streak?

Lol. Mi ez a óriási lose streak?

Figyelt kérdés
Nem értem. Kb másfél hete az van, hogy a napi 5-6 meccsből 1-et ha nyerek örülhetek a pofámnak. A múlt héten kb 3-szor bot game-re kellett mennem a first winért. Egyszerűen totálisan kiégek. Nem tudok nyerni egyszerűen bármit csinálok. Ez kb meddig fog még tartani? Már elegem kezd lenni, hogy semmi sikerélmény nincs csak a kiégés minden nap.

2018. febr. 22. 21:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem az életkedvem elment. Egyszerűen undorító hogy egyszerűen bármit teszek nincs win.
2018. febr. 25. 18:49
 12/18 anonim ***** válasza:
mi a neved a játékban?
2018. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

HA tudatni akarnám a nevem, akkor a lol fórumra megyek.

De mindegy is hagyom a rankedet a francba. 1320-ról 1200-ra ment le az mmr-em,szóval s3-ról s5 aljára. Megvan a silver keret season végére oszt annyi. Kiviszem a flex-et is silverbe oszt annyit. Úgy tűnik csak a riot kegyéből történt, hogy kimentem bronzból.

2018. febr. 25. 19:10
 14/18 A kérdező kommentje:
Ha gondolod priviben megadom a nevemet. De csak csalódni fogsz azon amit látsz.
2018. febr. 25. 19:32
 15/18 anonim ***** válasza:
Küldd el privátban
2018. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én végleg kiégtem ebbe a játékba. Azóta is ugyanaz a szar megy mint, mikor kiírtam a kérdést. Durván 1 hónapja szinte csak lose minden meccsem. Bot game-re kell menni a first winért kb 2 napja.

Az utolsó 20 meccsből 15 lose. és a winek közt van bot game is.

Rankedezni nem merek.

Premadezni nem tudok,mivel ha beszélünk játék közben nem tudok koncentrálni oszt csak feedelek, mondjuk mostanában minden meccsen kritikán aluli statokat csinálok. Szerintem elértem az 5-ös fázisba és le kéne törölnöm, de valamiért nem tudom rászánni magam.

2018. márc. 3. 01:14
 17/18 anonim ***** válasza:
nevedet még mindig nem küldted el
2018. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ha kitálolod giftelek neked egy yasuo skint.
2018. márc. 7. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!