Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dűne játékok (PC-n) mennyire...

A Dűne játékok (PC-n) mennyire igazodnak a könyv világához? És a filmek?

Figyelt kérdés

A harkonnenek tényleg csúnya, beteg emberek, akik folyamatosan ölnek, míg az Atreides a legnemesebb embereket összetömörítő ház?


Ordosokról tudom, hogy nincsenek az eredeti műben.

A Corrino házzal mi a helyzet?


2010. jún. 8. 17:17
 1/1 háteznemjöttössze válasza:

2 pc játékról tudok, egyik egy stratégiai, a másik azt hiszem valami rpg szerű (azzal még nem játszottam).

A stratégiai (Emperor battle for Dune) az pedig nem igazán kapcsolódik a könyvekhez. Az alap történetet ha tudod akkor bőven ismered a játék ezen részét. Én először úgy játszottam, lan-oztam testvéremmel, hogy nem olvastam, ő pedig igen. Úgy is élveztem.


A filmekről pedig annyit, hogy egy kb. megfilmesíthetetlen könyvet megfilmesíteni nem semmi :D

Élvezhető szerintem de a könyvek 1000x jobbak és inkább könyvek olvasása után ajánlom.


(csakazértis megválaszoltam, bár késtem egy kicsit :x)

2013. dec. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!