Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Asphalt 8 - érdemes játszani...

Asphalt 8 - érdemes játszani vele? Igaz az, hogy "fizess, hogy nyerj"? Mi a véleményetek az alábbi tapasztalataimról? Ki meddig jutott el benne?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja játszok vele. Nagyon szeretem, nagyon jól meg van csinálva, szép, kidolgozott.

A karrierben már az utolsó előtti évadban vagyok, de visszamenőleg minden évadban akad néhány kimaradt esemény... vagy mert lakat van még rajta mert meg kellene vennem hozzá azt a kocsit amit kér, vagy ha nincs is rajta lakat, de pont annyira lassú járgányok közül választhatok, hogy esély sincs nyerni.

A "motor master car pack"-ot megvettem már hetekkel ezelőtt 4 ezer valamennyiért, ami hasznomra is vált, nem bántam meg. De sok olyan járgány van ami benne sincs egyik megvásárolható autós csomagban sem.

A "kedvencem" az a tokenes (zseton) kocsik. Hogy a fenébe lehet összegyűjteni több száz, vagy ezer token-t?

Az nem tetszik a játékban, hogy egy pályánál csak bizonyos autók közül lehet választani. Megveszek egy kocsit, de utána azt nem tudom bármelyik versenyen használni.

A multiplayer módban sem hiszem hogy nagyon előre lehet jutni. Vagy igen? Csak kitartóan, sokat kell játszani? Vannak a karrier módon kívül lehetőségek ahol tudok gyűjteni blueprint-et, token-t, season ticket-et, de olyan kevés mennyiséget lehet nyerni, hogy sose jönne belőle össze egy Devel 16...


Van valakinek valami trükkje, tippje?

Token-t vagy Blueprint-et csak a Motoblitz vagy Mastery módban lehet gyűjtögetni?


2018. márc. 2. 15:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!