Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik MMORPG-vel érdemes...

Melyik MMORPG-vel érdemes játszani?

Figyelt kérdés
pay-per-playtime-ok nem érdekelnek, jöhetnek akár privát metin2 szerverek is(PVE/PVP) :))

2018. febr. 27. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Guild Wars 2-vel játszok már elég régóta.

Az alapjáték már ingyenes, tehát mindenféle befektetés nélkül ki tudod próbálni, aztán ha tetszik, akkor az eddig megjelent két kiegészítőt meg tudod venni (kb 50euro) és utána rengeteg új tartalommal tudsz játszani. Nem rég jelent meg a legújabb kiegészítő, szóval kb. 2 évig /az új kiegig/ semmi kiadásod nem lesz a játékkal kapcsolatban ha most megveszed.


Elég sok lehetőség van a játékban szerintem,

- van sztori, ami egy 0-ról kezdőnek most már elég hosszú történet, sokáig el lehet lenni vele.

- a szokásos PvE, PvP, masszív PvP

- dungeon, eventek, folyamatosan új mapek, új sztori

- stb... ha érdekel a dolog az oldalukon meg tudod nézni, hogy pontosan mi hogy, de biztos vannak magyar oldalak is amik ezzel foglalkoznak.

2018. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Lord of the Rings online a kedvencem. :)

F2P alapvetően, az első pár terület ingyenes, utána kell fizetni a küldetésekért (kivéve a fő történet, az végig ingyen van). A költendő pontokat ingyenesen is lehet gyűjtögetni, igaz, hogy sok munkával, de ismertem olyat, aki tényleg teljesen ingyen játszott, és minden megvolt neki.

(Egyetlen kivétel a PvP, az csak az előfizetőknek van.)

Mondjuk én imádom a gyűrűk ura világát, úgyhogy ez volt a fő szempont. :)


Mostanában már nem megy olyan jól a játéknak, mint régebben, kisebb a népsűrűség, de azért továbbra is szerethető.

2018. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is Guild Wars 2-zök, ha irsz privátot még segitek is ;)

Olyan 1500 óra után képes megunni az ember néha, de végleg szinte lehetetlen otthagyni :) WoW után a legnagyobb mmo az tuti.

2018. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Metin2 :-)


LOL, WOW

2018. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És én leszek a harmadik, aki a Guild Wars 2 mellett voksol :D


Ahogy az első is mondta, a sztori rendkívül sok időre le tud kötni, lévén van az alapjátéknak egy sztorivonala, van a két kiegészítőnek saját sztorija, és ezeket még összeköti egy Living Story, aminek nemrég kezdődött el a 4. évada. Ez lényegében egy hosszú folytatólagos sztori, szóval bár nem kötelező sorrendben haladni velük, azért eléggé ajánlatos :D


Emellett a játék maga is üdítően eltér a legtöbb MMO-tól, például nincsen benne halál unalmas questek armadája (menj ide, ölj ilyet, szedj össze x darab olyat, és gyere vissza), helyette vannak dinamikus eventek szerte a világban, és ún. 'szívecskék', amik talán a leginkább hasonlítanak a klasszikus questekhez, ezek szintén sok helyütt megtalálhatóak, és lényegében olyan területeket jelölnek, ahol valamiféle segítségre van szükség. Ha belépsz erre a területre, automatikusan megjelenik a szívecske, és ellenfelek megölésével, különböző tárgyak gyűjtésével, vagy tök egyedi tevékenységek végzésével tudod növellni a szívecske telítettségét. (Nekem pl az egyik kedvencem, ahol lehetőséged van vadász madarakat betanítani azáltal, hogy patkányokat keresgélsz a környéken, és rájuk uszítod a madarakat). A lényeg az, hogy MINDIG többféleképpen is tudod segíteni a helybélieket, és nem kell senkivel beszélned, hogy elkezdődjön, csak megközelíteni a szívecskéket. Így sokkal színesebb és kevésbé terhelő csinálni őket.

2018. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Metin2 típusú;


ROD2 (Magyar),Elaris2 (Német,de sok a Magyar).Mindkettőn rengetegen vannak.

2018. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rod2 egy hulladék akkor inkább már elaris
2018. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!