Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a Stranded...

Mi a különbség a Stranded Deep és a Stranded Deep Alpha között? Nem nagyon találtam róla információt a neten.

Figyelt kérdés

Korábban játszottam az Alpha-val. Ott az új játek kezdetekor létrehoz egy térképet, amit meg is mutat. És voltak benne olyan helyszínek ( a térképen), amelyeket egy halálfejjel jelölt. Ezt a verziót keresem. Mert most letöltöttem az alphát, de nincsenek halálfejek.

Melyik verzió az amelyikben vannak?



2018. márc. 3. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alfa, béta, és egyéb verziók a szoftverfejlesztés állomásai, mire kiadják a végleges programot. A legelső publikus változat szokott az alfa lenni amiben még szinte semmi nincs az alapokon kívül, ilyenkor még rengeteg frissítést adnak ki egymás után és a játék is drasztikusan változhat bármilyen aspektusban. Így elég ha csak eltérő alfa verziót használtál régen és most. A továbbfejlesztett változat a béta amit ma sokszor összekapcsolnak az early acces kiadás lehetőségével, és a félkész játék már megvehető és a befolyt pénzből továbbfinanszírozzák a fejlesztést. Aztán vagy megjelenik a végleges verzió vagy nem. Steamen például már harmadik éve van fent a játék de még mindig nem jött ki (0.41 az utolsó update).
2018. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!