Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Subnauticában van egyáltalán...

Markobardos kérdése:

A Subnauticában van egyáltalán túlélő? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Egy csomót kutattam, de csak nem találtam rá választ, van aki rajtunk kívül túlélte? Lesz valaha egy segítő társunk? Olyan jó lenne. :/

Ha igen, hol kellene keresnem? Az Aurórát már átkutattam, de nem találtam



2018. márc. 4. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nincs.

Lesz valaki, aki beszélni fog hozzád, de nem lövök le semmi meglepetést.

2018. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom ki, már volt is szerencsém a látomáshoz, azt is tudom ki lesz az. Azt nem tudja valaki, hogy a képeken lévő leányzó kicsoda? Ő neki nem lesz szerepe?
2018. márc. 4. 11:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Lesz majd egy Arctic dlc, ott majd egy női túlélő lesz a főszereplő. De az különálló lesz és az a túlélő nem fog találkozni azzal, aki a trópusi óceánba került.

[link]

2018. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a látomás nem egy nőnek tűnik! Lehet hogy én képzelődök de szerintem az a sea emperor
2018. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy a látomásban nő van, és igen, az az emperror. Mondjuk azt is érdemes megemlíteni, hogy de igen, az emlerror nőstény!
2018. márc. 5. 00:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem nőstény.
2018. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De női hangja van (legalábbis nekem igen. De elméletileg az sem kizárt, hogy más verzióval játszunk. Néztem videókat, sok minden megváltozott )
2018. márc. 6. 01:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert nő a szinkronszínész. Egyébként hímnős vagy nincs neme.
2018. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

What a hekker yú duing hír?!

Ez most hogy a rákba jött? Nyilván, hogy ha egy feltűnően női hangot adtak neki, akkor más nemigen lehet. De mindegy, ezzel nem tudok vitatkozni. Mondjuk akkor végülis nekem is igazam volt! Hiszen félig nőstény!

XD

(az igen öcsém, jól elvagyunk)

2018. márc. 7. 02:19
 10/13 A kérdező kommentje:

Egyezünk ki egy döntetlenben, oké?

XD

2018. márc. 7. 02:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!